iPhone 14 Pro vs iPhone 14 Pro Max

iPhone 14 Pro Max para sorun değilse :D

Şaka değil mi? 10 saat 33 dakika kadar açık ekran süresi veriyor, İphone 14 Pro modeli!
Hocam aynı tartışmayı defalarca yaptım, ben dahil forumlarda bataryadan şikayetçi çok fazla insan var. Telefonun donanımı iyi ama bu donanımın yanında batarya geride kalıyor. Hatta söyle diyeyim, oyun vs. oynamıyorum günlük ortalama 6 saatte %80 batarya harcıyor. Genelde de gün ortasında ve gün sonu olacak şekilde 2 kere şarj ediyorum.

Hocam aynı tartışmayı defalarca yaptım, ben dahil forumlarda bataryadan şikayetçi çok fazla insan var. Telefonun donanımı iyi ama bu donanımın yanında batarya geride kalıyor. Hatta söyle diyeyim, oyun vs. oynamıyorum günlük ortalama 6 saatte %80 batarya harcıyor. Genelde de gün ortasında ve gün sonu olacak şekilde 2 kere şarj ediyorum.

Siz ayarlarınızı kontrol edin bence. Örnek ekledim. Bende iPhone 14 Pro kullanıyorum.
Ben tartışmıyorum, sadece ayarlarınızı kontrol etmenizi söylüyorum.
Ben PUBG Mobile oynuyorum.

Dosya Ekleri

• IMG_0588.png
    IMG_0588.png
    115,4 KB · Görüntüleme: 52

IMG_2299.png

21 saat bekleme konum açık, Bluetooth açık, ekran beyaz dengesi kapalı, sadece mobil veri kullanımı. Günü her türlü çıkartıyor.

Geri
Yukarı