iPhone 14 Pro Max IMEI kayıt ettirme

Monoranes

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar, 2 ay önce 14 Pro Max aldım 8 ay süresi var diye acele etmedim. Ağustos, Eylül gibi kayıt ettirmeyi düşünüyordum. Bugün zam geldi gir çık olmadığı için e-Devlet'ten kayıt edemiyorum ama interaktif vergi dairesinde 6 bin TL olarak gözüken harcı yatırırsam ve 1-2 ay sonra Kıbrıs'a gir çık yaparsam olur mu?

Nasıl bir ülke olduk herkes halkın seçtiği böyle yönetilmek istediği kendisini yönetmesini istediği insanların gazabından vergilerin kaçak için türlü türlü oyun yapıyor.

Olmaz vergini vereceksin yüce devlete.

Olmaz. Önce sistemden dosya numarası oluşturman lazım ve öyle parayı yatırman lazım. Sabah 08:30 da 6 bine kayıt ettirdim bende. Şu an sistemi kapattılar yoğunluktan dolayı. Gece 23:59'a kadar dene şansını diyeceğim ama yurt dışı çıkışın yok. Başka bir çıkış yapan kişiye kayıt ettirmezsen 20 bin olarak kayıt ettirmek zoruında kalırsın.

Geç kalınmış maalesef. Yurt dışı yapmış olsanız belki olurdu bugün yatırıp geçerli olması için artık önünü iyice tıkadılar yurt dışı cihazların. 20k kayıt parası ile aynı fiyata geliyor.

Resmen milleti illegalliğe teşvik ediyorlar. Piyasa iyice çakma IMEI'li cihazlarla dolacak.

Kıbrıs bileti alın hocam bugüne gir çık yapın acilinden :)

Kıbrıs biletleri 8kya cıktı hocam efsane bir ülkeyiz cidden ya.

Geç kalınmış maalesef. Yurt dışı yapmış olsanız belki olurdu bugün yatırıp geçerli olması için artık önünü iyice tıkadılar yurt dışı cihazların. 20k kayıt parası ile aynı fiyata geliyor.

Resmen milleti illegalliğe teşvik ediyorlar. Piyasa iyice çakma IMEI'li cihazlarla dolacak.

Her sene başında olan bir şeyi sene ortasında yapmak düpedüz soygunculuktur yazıklar olsun ya.

Olmaz. Önce sistemden dosya numarası oluşturman lazım ve öyle parayı yatırman lazım. Sabah 08:30 da 6 bine kayıt ettirdim bende. Şu an sistemi kapattılar yoğunluktan dolayı. Gece 23:59'a kadar dene şansını diyeceğim ama yurt dışı çıkışın yok. Başka bir çıkış yapan kişiye kayıt ettirmezsen 20 bin olarak kayıt ettirmek zoruında kalırsın.

Hocam ödeyenler olmuş direkt harcı yatırıp 1-2 ay içinde gir cık yaparak halledersiniz diyorlar.

Kıbrıs biletleri 8kya cıktı hocam efsane bir ülkeyiz cidden ya.

Her sene başında olan bir şeyi sene ortasında yapmak düpedüz soygunculuktur yazıklar olsun ya.

Hocam ödeyenler olmuş direkt harcı yatırıp 1-2 ay içinde gir cık yaparak halledersiniz diyorlar.
Hocam bende harcını ödedim 2 ay içinde kaydını yapacağım bence bir sıkıntı olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı