iPhone 14 Pro Max kaç sene götürür?

Merhaba, iPhone 14 Pro Max modelini almayı düşünüyorum, merak ettiğim sorular şunlar:

2-3 sene civarı kasmadan geçirir mi?

Tahminen en fazla iOS kaçı görebilir?

Pili 2 seneyi tamamladığı zaman bile 1 gün götürür mü?

Kronik bir arızası var mı?
hocam pil konusunda sıkıntı çıkaracağını inanın düşünmüyorum daha çok yeni bir cihaz 11 bile daha 6 - 7 yıl götürür 14 pro max modeli güncelleme almasa bile yani güncelleme desteği kesilse bile rahat yine 8-9 yıl götürür

6-7 sene rahat götürür pilide 2 yıl rahat 80'nin altına inmez bende iPhone 8 var 2020 yılında sıfır aldım pili şu an 81.

hocam pil konusunda sıkıntı çıkaracağını inanın düşünmüyorum daha çok yeni bir cihaz 11 bile daha 6 - 7 yıl götürür 14 pro max modeli güncelleme almasa bile yani güncelleme desteği kesilse bile rahat yine 8-9 yıl götürür
11 bile daha 7 yıl götürür mü? hocam tamam götürür götürmesine apple cihazlar da bu kadar da abartmayın .d

11 bile daha 7 yıl götürür mü? hocam tamam götürür götürmesine apple cihazlar da bu kadar da abartmayın .d
hocam nesini abartmayayım iphone 6s plus bile kullanan var şu devirde yine her şeyi aktif kullanabiliyorlar güncelleme desteği kesilmesine rağmen öyle düşünün derim birde iphoneyi kıyaslamayın bence başka android telefonlarla (Samsung s23 ve s24 hariç)

Minimum 4 ancak 5. sene değişmek istersin muhtemelen. teknoloji çok değişiyor.

hocam nesini abartmayayım iphone 6s plus bile kullanan var şu devirde yine her şeyi aktif kullanabiliyorlar güncelleme desteği kesilmesine rağmen öyle düşünün derim birde iphoneyi kıyaslamayın bence başka android telefonlarla (Samsung s23 ve s24 hariç)
Bence gereksiz abartılıyor. Marka için alındığını düşünüyorum Apple telefonların. Eve işlemci iyi olabilir de sanki ne yapılıyor ki telefonla fotoğraf filan hiç demeyin telefonun amacı fotoğraf çekmek değildir. Sensör boyutu filan küçük zaten. Aşağıda fotoğraf var. Bana telefonun bu kadar abartılması hiç mantıklı gelmiyor.
IMG_0732.jpeg

Merhaba, iPhone 14 Pro Max modelini almayı düşünüyorum, merak ettiğim sorular şunlar:

2-3 sene civarı kasmadan geçirir mi?

Tahminen en fazla iOS kaçı görebilir?

Pili 2 seneyi tamamladığı zaman bile 1 gün götürür mü?

Kronik bir arızası var mı?

1-Evet geçirir.
2-Sürpriz yaşanmazsa iOS 21'i alır.
3- Birkaç ayarı kapatırsan götürebilir. Daha ilk çıktığı gün bile alanların 2 senesi dolmadı. Yorum yapmak çok zor. Güncellemeler de etikler.
4-Kronik arızası yok. En sorunsuz temiz iPhone serisi.

Yeni konular

Geri
Yukarı