iPhone 14 Pro Max kaç watt adaptör ile şarj edilmeli?

xortingenStrasse

Centipat
Daha fazla  
Selam.

iPhone 14 Pro Max kaç watt adaptör ile şarj edilmeli? Ben aşağıdaki linkteki ürünü almıştım önceden. Bunu kullanmamda sakınca var mıdır yoksa 27W bir adaptör daha sağlıklı olur mu? Batarya şişme vs. gibi olaylar bu sebeple olabilir mi?

Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
PD özelliği var bu cihazda. O yüzden telefon istediği kadar çeker max limitine kadar. Mesela bununla istersen iPhone 5 doldur sorun olmaz.

14 Pro Max maksimum 20W güç çekiyor yani 27W adaptör alsanda 20W gücünde şarj olacaktır. Ayrıca Apple dışında başka marka adaptörler Batarya'nın ömrünü kısaltıyor size tavsiyem şu ürünü almanız;

14 Pro Max maksimum 20W güç çekiyor yani 27W adaptör alsanda 20W gücünde şarj olacaktır. Ayrıca Apple dışında başka marka adaptörler Batarya'nın ömrünü kısaltıyor size tavsiyem şu ürünü almanız;

Lütfen yanlış bilgi vermeyin. iPhone 14 pro max 29 watt şarj desteğine sahiptir. Apple müşteri hizmetleri ile konuşup sorabilirsiniz ayrıca test sonuçları internette de mevcut. Ben tüm araştırmalarım sonrası bu ürünü satın aldım çok memnunum tavsiye ederim.

Dosya Ekleri

• IMG_2393.png
    IMG_2393.png
    69,2 KB · Görüntüleme: 1.802
Teşekkürler, linkte ilettiğim şarj aletiyle de etsem sorun olmaz herhalde. Yine de internet sitesi üzerinden Apple 20W'lık adaptörü almıştım birkaç yerde kullanılması en uygun olarak bu cihazı öneriyorlardı.

Bende Ugreen 36W ve Apple 20W mevcut. iPhone 14 Plus’ı iki adaptörle de denedim. Ölçüm aletim yok ama ilk yarım saatte Apple 20W %47, Ugreen 36W ise %56 dolum yapıyordu. Bu da demek oluyor ki Apple her ne kadar 20W adaptör üretse de telefonlar 20W üzeri güçleri destekliyor.

Teşekkürler, linkte ilettiğim şarj aletiyle de etsem sorun olmaz herhalde. Yine de internet sitesi üzerinden Apple 20W'lık adaptörü almıştım birkaç yerde kullanılması en uygun olarak bu cihazı öneriyorlardı.
Hiç bir sorun olmaz. Ben evden kısa bir süre sonra çıkacaksam vaktim yoksa 29w ile şarj ediyorum. Evdeysem acil bir durum yoksa 20w ile şarj ediyorum.

Bende Ugreen 36W ve Apple 20W mevcut. iPhone 14 Plus’ı iki adaptörle de denedim. Ölçüm aletim yok ama ilk yarım saatte Apple 20W %47, Ugreen 36W ise %56 dolum yapıyordu. Bu da demek oluyor ki Apple her ne kadar 20W adaptör üretse de telefonlar 20W üzeri güçleri destekliyor.
Haklısınız fakat kayınbiraderim iphone 11 in şarj ünitesini yaktı o şekilde. Bu kadar pahalı telefonlarda orjinal ürünlerden pek şaşmamak gerekiyor.

Selam.

iPhone 14 Pro Max kaç watt adaptör ile şarj edilmeli? Ben aşağıdaki linkteki ürünü almıştım önceden. Bunu kullanmamda sakınca var mıdır yoksa 27W bir adaptör daha sağlıklı olur mu? Batarya şişme vs. gibi olaylar bu sebeple olabilir mi?

Teşekkürler.

Orijinal 20W Apple adaptörü ile şarj etmeni tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı