iPhone 14 Pro Max şarj adaptörü prizden çıkarılsa bile şarj olmaya devam ediyor

MehdiSemur

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Diş Hekimi
Arkadaşlar iyi akşamlar. Samsung orijinal adaptörü ve kendi kutusundan çıkan orijinal adaptörü kullanıyorum. Telefonumu şarja takacağım zaman adaptörü prize takıp kablosunu cihaza takıp şarj ediyorum.
Buraya kadar bir sıkıntı yok. Ama elektrik kesildiğinde, ya da adaptörü prizden takıp çıkardığımda şarj almıyor. Tekrardan kabloyu takıp çıkarmam gerekiyor. Bu konuda bayağı mustaribim. Cihazdan kaynaklı mı Samsung adaptörden mi kaynaklı anlamadım. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Arkadaşlar iyi akşamlar. Samsung orijinal adaptörü ve kendi kutusundan çıkan orijinal adaptörü kullanıyorum. Telefonumu şarja takacağım zaman adaptörü prize takıp kablosunu cihaza takıp şarj ediyorum.
Buraya kadar bir sıkıntı yok. Ama elektrik kesildiğinde, ya da adaptörü prizden takıp çıkardığımda şarj almıyor. Tekrardan kabloyu takıp çıkarmam gerekiyor. Bu konuda bayağı muzdaribim. Cihazdan kaynaklı mı Samsung adaptörden mi kaynaklı anlamadım. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Dosya Ekleri

• IMG_2424.jpeg
    IMG_2424.jpeg
    120,9 KB · Görüntüleme: 21
  • IMG_2425.jpeg
    IMG_2425.jpeg
    140,5 KB · Görüntüleme: 21
Son düzenleyen: Moderatör:
Yazdığınız şeyi siz anladınız mı? “Ama elektrik kesildiğinde, ya da adaptörü prizden takıp çıkardığımda şarj almıyor.” Prizden ÇIKARINCA şarj almıyor?

Yazdığınız şeyi siz anladınız mı? “Ama elektrik kesildiğinde, ya da adaptörü prizden takıp çıkardığımda şarj almıyor.” Prizden ÇIKARINCA şarj almıyor?
hocam adaptörü prize takıyorum kabloyu da cihaza koyuyorum şarj alıyor. bunda bir sıkıntı yok. ardından adaptörü prizden çıkarıp takınca şarj almıyor tekrardan. durmadan kablosuyla oynamam gerekiyor.

elimde farklı bir cihaz olsaydı videolu bir şekilde gösterebilirdim

Telefonun dışarıdan fiziksel bir darbe almadığından eminseniz ve kablo iPhone kutusundan çıkan orijinal bir kabloysa sorun Samsung adaptöründen kaynaklı olabilir. Ve tabi ki iPhone cihazınızın yazılımı güncel de olmalı veya yazılımdan ötürü bir sorun olmamalı. Anlayacağınız bu durumu etkileyecek bir sürü etken var.

Telefonun dışarıdan fiziksel bir darbe almadığından eminseniz ve kablo iPhone kutusundan çıkan orijinal bir kabloysa sorun Samsung adaptöründen kaynaklı olabilir. Ve tabi ki iPhone cihazınızın yazılımı güncel de olmalı veya yazılımdan ötürü bir sorun olmamalı. Anlayacağınız bu durumu etkileyecek bir sürü etken var.
anladım teşekkür ederim. arkadaşımın orjinal apple adaptörü ile deneyip duruma bakacağım o zaman. değişen bir şey olursa buraya yazarım.

Geri
Yukarı