iPhone 14 Pro Max Turkcell eSIM hatası

LiciniusVale

Decapat
Daha fazla  
Yurt dışından getirdiğim telefonumun SIM kart süresi dolduğu için geçen hafta Turkcell'e gidip esim istediğimde "bazı cihazlarda çalışmayabiliyor, son 3 gündür hiçbir cihazda çalışmadı" tarzında bir şey söylediler anlık bir sıkıntı olduğunu düşündüğümden 3 4 gün bekleme kararı aldım. Bugün gittiğimde yine "bazı cihazlarda çalışmıyor nedenini bilmiyoruz çalışmasa bile ücreti almamız gerekiyor" dediler ama benim artık kullanmaya başlamam gerektiğinden ücreti ödedim ve QR kodu aldım. Fakat esim kurulumu yaptıklarında "aktive ediliyor" da kaldı. Turkcell'in sitesinde 23 Haziran'dan önce alınan IPhone'ların sıfırlanması gerektiği yazdığı için telefonu sıfırladım. Fakat bir şey değişmedi QR kodu okutunca aktive ediliyor da kalıyor sonrasında aktive edilirken cihazı kullanabilirsiniz deyip geçiyor. Apple'ın sitesinde -aktive ediliyor-da kalırsa uçak modunu açıp kapayın diyor ama yine bir şey değişmiyor. Bu durumu nasıl çözebilirim?
Şuanda telefon hattına erişimim olmadığı için iclouda da giremiyorum telefon kullanılmaz halde yani.

Dosya Ekleri

• sıfırla.png
    sıfırla.png
    19,3 KB · Görüntüleme: 63
  • uygun cihazlar.png
    uygun cihazlar.png
    32 KB · Görüntüleme: 49

Geri
Yukarı