iPhone 14 Pro mu 11 Pro mu?

Laptopa ihtiyacınız varsa ikisini birden alın yoksa 14 pro alın.

MacBook Pro 2019 i9 (10. nesil) 512 GB SSD 8 çekirdekli 16 GB RAM {ikinci el},

iPhone 11 Pro 512 GB {yenilenmiş},

Bunlar mı? Yoksa;

iPhone 14 Pro 512-1TB {ikinci el} mi?

Birinde devreye bilgisayar girmiş. Mac'de iş için bir şeyler mi okul için bir şeyler mi yapacaksınız yoksa keyfi mi? Eğer işiniz varsa 11 Pro ve MacBook alın yoksa keyfiyetse amaç 14 Pro alın geçin.

Yenilenmiş telefon 2. el Mac alınmaz (masada kullanılmayacaksa). Telefona ihtiyacın varsa telefon, laptopa ihtiyacın varsa laptop al. Zaten benzer fiyat ikisi de.

Birinde devreye bilgisayar girmiş. Mac'de iş için bir şeyler mi okul için bir şeyler mi yapacaksınız yoksa keyfi mi? Eğer işiniz varsa 11 Pro ve MacBook alın yoksa keyfiyetse amaç 14 Pro alın geçin.

Hocam öncelikle cevabınız için teşekkürler MacBook ileride yazılım kazanırsam inşallah orada kutlanırım belki diye düşündüm ama şimdi de şöyle düşünüyorum ben şimdi 11'im üniversiteye kadar 11Pro eski kalıyor yani yazılırsak olarak şu an 7 kullanmıyorum şarjı gitmiyor dönüyor bir de Instagram'da hesabınız yönetiyorum orada da Instagram düzgün çalışmıyor bazen 11 Pro da da bu gibi sorunlar olma ihtimali de var 2 seneye zaten son güncellemesini alacak o yandan da düşündüm biraz. Konuyu toparlıyım MacBook 2 yıl sonra lazım olacak.

Yenilenmiş cihaz önermem.
Şuan yenilenmiş iphone 7 kullanıyorum bi sorun çıkmadı ama ekranı yan sanayi büyük ihtimal bazı sorunlar çıkabiliyor ama ablam daha bugün da aldı sadece bataryası değişmiş çok bi sorun gözükmüyor şimdilik şuan zaten o telefonu veya MacBook alacak bütçem yok ama bi kısmı tamamlandı Allah herkese gönlüne göre eşyalar almayı nasıl etsin inşallah

Geri
Yukarı