iPhone 14 Pro vs iPhone 14 Pro Max

iPhone 14 Pro Max para sorun değilse

Şaka değil mi? 10 saat 33 dakika kadar açık ekran süresi veriyor, İphone 14 Pro modeli!
Hocam aynı tartışmayı defalarca yaptım, ben dahil forumlarda bataryadan şikayetçi çok fazla insan var. Telefonun donanımı iyi ama bu donanımın yanında batarya geride kalıyor. Hatta söyle diyeyim, oyun vs. oynamıyorum günlük ortalama 6 saatte %80 batarya harcıyor. Genelde de gün ortasında ve gün sonu olacak şekilde 2 kere şarj ediyorum.

Siz ayarlarınızı kontrol edin bence. Örnek ekledim. Bende iPhone 14 Pro kullanıyorum.
Ben tartışmıyorum, sadece ayarlarınızı kontrol etmenizi söylüyorum.
Ben PUBG Mobile oynuyorum.

Dosya Ekleri

• IMG_0588.png
    115,4 KB · Görüntüleme: 54

21 saat bekleme konum açık, Bluetooth açık, ekran beyaz dengesi kapalı, sadece mobil veri kullanımı. Günü her türlü çıkartıyor.

Pro Max'de daha az ekran süresi alıyorum always on Display'den muhtemelen.

Always on display i kapat, Dark mode u aktif et, arayüze siyah bir duvar kâğıdı yapıştır. Bu ayarlarla bataryan gün içerisinde sana yetecektir.

Always on display i kapat, Dark mode u aktif et, arayüze siyah bir duvar kâğıdı yapıştır. Bu ayarlarla bataryan gün içerisinde sana yetecektir.
Yetmesinde bir problem yok. 1-1.5 günü çıkarıyor zaten ama deneme için yapacağım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…