iPhone 14 Pro vs iPhone 14 Pro Max

Ben se 2020 kullanıyorum ben ne yapayım

Benimki 78 garantiye gönderdim batarya değişmemiş fakat pil kısmında servis yazıyordu şuan en yüksek performans yeterliliği yazıyor
Pil yüzdesi yüksek olduğu zaman sorun çıkarmayan bir cihaz. 85’den sonra düşüyor verimi.

Bi ara sadece video izledim düşük güç modunda 7 saatin sonunda 23 e düştü fakat oyun oynadığım zaman aşırı fark ediyor 3 saat ekran süresi veriyor oyun oynarken
Pil yüzdesi yüksek olduğu zaman sorun çıkarmayan bir cihaz. 85’den sonra düşüyor verimi.

Şarj döngüsü nedir cihazının ?
Bilmiyorum

Şarj döngüsü nedir cihazının ?
Garantiyw gönderdiğimde bataryada servis yazıyordu şuan en yüksek performans yeterliliği diyor neden olmuş olabilir o

Bi ara sadece video izledim düşük güç modunda 7 saatin sonunda 23 e düştü fakat oyun oynadığım zaman aşırı fark ediyor 3 saat ekran süresi veriyor oyun oynarken

Bilmiyorum
Şarj döngüsü 500’ü geçtiyse bataryayı değiştirmemeleri normal. Ama döngü 500’ü geçmemiş, pil %80’nin altına düşüp garanti kapsamındaysa pil değiştirilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…