iPhone 14 vs iPhone 13

Tugr2064

Decipat
Daha fazla  
Herkese merhaba, ben normalde iPhone 7 32 GB kullanıyordum ve bozulana kadar da onu kullanmayı düşünüyordum. fakat üniverste öğrencilerine 1 kereye mahsus vergi muafiyeti tartışması çıkınca kendime bir iPhone almaya kadar verdim .acaba hangi iPhone daha kullanışlı ve aradaki fiyat farkını vermeye değer mi? Bu telefonlar daha kaç yıl güncelleme alır? Vergisiz iPhone Fiyat Listesi: Öğrenciler için vergisiz iPhone fiyatları

Herkese merhaba, ben normalde iPhone 7 32 GB kullanıyordum ve bozulana kadar da onu kullanmayı düşünüyordum. Fakat üniverste öğrencilerine 1 kereye mahsus vergi muafiyeti tartışması çıkınca kendime bir iPhone almaya kadar verdim. Acaba hangi iPhone daha kullanışlı ve aradaki fiyat farkını vermeye değer mi? Bu telefonlar daha kaç yıl güncelleme alır? Vergisiz iPhone Fiyat Listesi: Öğrenciler için vergisiz iPhone fiyatları

Bence 13 ve 14'ün arasında fazla fark yok. Bu yüzden 13.

Herkese merhaba, ben normalde iPhone 7 32 GB kullanıyordum ve bozulana kadar da onu kullanmayı düşünüyordum. Fakat üniverste öğrencilerine 1 kereye mahsus vergi muafiyeti tartışması çıkınca kendime bir iPhone almaya kadar verdim. Acaba hangi iPhone daha kullanışlı ve aradaki fiyat farkını vermeye değer mi? Bu telefonlar daha kaç yıl güncelleme alır? Vergisiz iPhone Fiyat Listesi: Öğrenciler için vergisiz iPhone fiyatları

iPhone 14 Plus alın hocam tavsiyemdir Mükemmel bir telefon

Bence 13 ve 14'ün arasında fazla fark yok. Bu yüzden 13.
neden 14 varken daha eski bir model alsın ki?

Gelmedi ki daha bu olay?

Yeni konular

Geri
Yukarı