iPhone 14'te ekran parklaklığı aniden kendi kendine değişiyor

ibrahim6337

Hectopat
iPhone 14 aldım 1 ay oldu ama ekran anıden kendı kendine durduk yere 1 saniye ya parlıyor ya da bir anda kısılıp düzeliyor. Arada oluyor hiçbir şey anlamadım umarım telefonda sorun yoktur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yanlış bilgi
iPhone 14 aldım 1 ay oldu ama ekran anıden kendı kendine durduk yere 1 saniye ya parlıyor ya da bir anda kısılıp düzeliyor. Arada oluyor hiçbir şey anlamadım umarım telefonda sorun yoktur.
True Tone aciktir.

Durduk yere 1 saniyeye parlıyor.
Bunu durduk yere yapmiyor.
True Tone aciktir.
"iPhone model cihazlarda yer alan True Tone özelliği, bulunduğunuz ortamdaki ışığa göre cihazların parlaklığını ayarlayan bir teknolojidir"

Otomatik parlaklık açık kalmıştır hocam.

Kapatmak için; Erişilebilirlik> Ekran ve Metin Panosu bölümünden otomatik parlaklık ile ilgili ayarı kapatın.

"iPhone model cihazlarda yer alan True Tone özelliği, bulunduğunuz ortamdaki ışığa göre cihazların parlaklığını ayarlayan bir teknolojidir"
True Tone'un çok ilgisi yok, True ton sadece ortam ışığına senkronize olup ekran renginde oynama yapıyor. Soruya gelirsek otomatik parlaklık açıktır.

Geri
Yukarı