iPhone 15 için şarj adaptörü önerisi

Jake Peralta

Hectopat
Arkadaşlar 15 sipariş ettim. Şarj girişleri lightning yerine Type-C olmuş. Bende orijinal 2 tane şarj aleti var ama onlar lightning girişli. Bu yeni iPhone kablosunda şarja giriş yeri lightning telefona giriş yeri Type-C mi olacak yoksa ikisi de mi Type-C olacak? Eğer elimdekiler iş görmeyecekse kaliteli, batarya sağlığına zarar vermeyecek adaptör önerir misiniz?

Hocam adaptöre giriş kısmı lightning ya nasıl olacak o? Kablonun adaptöre giren kısmı lightning olarak mı çıkacak?

Ben 8 Plus kullanıyorum lightning ve normal USB kafası uçları var. 5W eski tip adaptöre USB kafası giriyor. Bir de iPad var. Lightning ve USB-C kafası uçları var. Onun 20W attığım tipteki adaptörü var ve oraya USB-C kafası giriyor. Yeni model IPhone'larda USB-C tip iki kafası var ve iPad adaptörümle yine uyumlu. Sendeki ya eski tip ya da yeni tiplerdendir çünkü adaptöre lightning girdiğini hiç görmedim. Varsa fotoğraflarını atar mısın net bir yorum yapabilirim.

Sendeki bu ise kullanabilirsin.

Burada giriş kısmı USB-C bu arada.

1695470449689.jpeg

USB-C girişi (yeni tip kutudan çıkmayan 20W adaptör)

1695470481292.jpeg

USB girişi (eski tip kutudan çıkan 5W adaptör)

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar tamamdır ben giriş yerini de lightning sanıyordum Type-C imiş. Adaptör almama gerek kalmadı o zaman teşekkür ederim yorumlarınız için.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı