iPhone 15 mi S24 mü?

Hocam özellik olarak öyle. Ben işletim sisteminden ötürü iPhone dedim. Bana kalsa param çok değilse 50k yerine 40K'ya satılan S24'ü alır 10K'yı cebime atarım. Ama arkadaşın tercihi. iPhone 15'te üzmez ama.

İşte onu diyorum ben de hocam, iPhone 15 üzer çok fazla özelliği eksik.

iPhone 15 daha uzun götürür. İşlemci olarak fark yok dencek kadar az. Sırf Geekbench'e bakarak işlemci performansını değerlendirmek yanlış olur ama sen bilrsin mağazadan bak hangisi eline daha iyi gelirse onu alırsın. Optic zooom yapamıyor ama içerik üretici değilsen zaten ihtiyacın olmayacak. Sırf daha az değer kaybetmesi bile onu önde yapar. S24'ü aldığın gibi satış fiyatı yarıya iner. Xiaomi almanızı önermem çünkü segmenti bu fiyatlarda değil. 60 Hz'e gelince oyunlarda bana yetiyor abimde 15 Pro var ama 15 Pro kullanmadan 60 Hz in düşüklüğü belli olmuyor zaten. 15 Pro bence aradaki 22K ya değmez bence. Pil konusuna gelince 1 gün götürüyor saatlerce uğraşsanız bile ama 2 gün götürsün diyorsanız 15 Plus'a bakabilirsiniz.
Bir de öneri isteklerinizi S24 veya IP 15 kullananlardan almanız daha yararlı olur.

Son düzenleme:
Düz iPhone modelinden umduğunuzu bulamayabilirsiniz. Pro veya promax alabiliyorsanız sizin için daha iyi olur, Samsung'un son 2 serisi özellikle bayağı gelişme gösterdi, güzel işler yaptılar. O seriler de sizi üzmeyecektir. iPhone şarj konusunda maalesef kötü, Samsung daha avantajlı olabilir. Kamera konusuna gelince ikisi de muazzam bence neredeyse profesyonel bir kamera gibi çekim yapıyorlar. İşletim sistemi olarak iOS daha uzun süre stabil ve hızlı kullanım imkanı sağlayabiliyor. Android ise zamanla hantallaşıyor, ama bu cihazlardaki işlemciler güçlü, öyle 2-3 yıla yavaşlayacak cihazlar değiller zaten.

iPhone 15 daha uzun götürür. İşlemci olarak fark yok dencek kadar az. Sırf Geekbench'e bakarak işlemci performansını değerlendirmek yanlış olur ama sen bilrsin mağazadan bak hangisi eline daha iyi gelirse onu alırsın. Optic zooom yapamıyor ama içerik üretici değilsen zaten ihtiyacın olmayacak. Sırf daha az değer kaybetmesi bile onu önde yapar. S24'ü aldığın gibi satış fiyatı yarıya iner. Xiaomi almanızı önermem çünkü segmenti bu fiyatlarda değil. 60 Hz'e gelince oyunlarda bana yetiyor abimde 15 Pro var ama 15 Pro kullanmadan 60 Hz in düşüklüğü belli olmuyor zaten. 15 Pro bence aradaki 22K ya değmez bence. Pil konusuna gelince 1 gün götürüyor saatlerce uğraşsanız bile ama 2 gün götürsün diyorsanız 15 Plus'a bakabilirsiniz.
Bir de öneri isteklerinizi S24 veya IP 15 kullananlardan almanız daha yararlı olur.

Şu satarken iPhone değer kayebtmez Samsung deger kaybeder diyenleri ben anlamıyorum iPhone altindan mi yapilmis dger kaybetmeyecek S23'ü 28 bine aldim kasım'da gecenlerde 22 bin 500'e sattim ki cesitli kampanyalar olyyor Amazon'da falan orada eger S24 Ultra alisrsan 27 bine sayiyorlardi S23'u yani oyle bir şey yok Samsung'ta deger kaybetmez yine Samsung alirsan IPhone'da cihaz 50 ise cogu yerde 30 afalan sayarlar. Ayrıca amac deger korumaksa git çeyrek altin al. Telefon bir yatirim araci degil hangisi butcene sana hitap ediyorsa onu al gec.

Şu satarken iPhone değer kayebtmez Samsung deger kaybeder diyenleri ben anlamıyorum iPhone altindan mi yapilmis dger kaybetmeyecek S23'ü 28 bine aldim kasım'da gecenlerde 22 bin 500'e sattim ki cesitli kampanyalar olyyor Amazon'da falan orada eger S24 Ultra alisrsan 27 bine sayiyorlardi S23'u yani oyle bir şey yok Samsung'ta deger kaybetmez yine Samsung alirsan IPhone'da cihaz 50 ise cogu yerde 30 afalan sayarlar. Ayrıca amac deger korumaksa git çeyrek altin al. Telefon bir yatirim araci degil hangisi butcene sana hitap ediyorsa onu al gec.
Evet aslında iPhone yatırım aracı. Her sene düzenli teknoloji kullanarak bir kaç bin lira farkla yeni telefon alabiliyorsun. Çünkü iPhone cihazları teknik anlamda çok eskimiyorlar.

Evet aslında iPhone yatırım aracı. Her sene düzenli teknoloji kullanarak birkaç bin lira farkla yeni telefon alabiliyorsun. Çünkü iPhone cihazları teknik anlamda çok eskimiyorlar.

Birkaç bin TL farkla hangi IPhone'u verip yenisini aldin Allah aşkina bir soyler misin nasıl becerdin bunu hemen gidip iPhone alacağım.

1 senede Samsung da az değer kaybedebilir ama eğer 3 sene civarı kullanılacaksa Samsung'lar hem satılmıyor hem de bayağı ucuzluyor. İphonu yatırım aracı olarak almıyoruz parayı en fazla koruduğu için alıyoruz. Ne yapalım en azından istediğimiz zaman 1 saat içinde elimize para geçebiliyor.

Geri
Yukarı