iPhone 15 Pro alınır mı?

Hocam şimdi elimdeki cihazın pil yüzdesi 5-6 aya dipleri görür Garantisi biter ürünün fiyatı baya bi düşüşe geçer Türkiye durumu malum hep zam geliyor iPhone’lara o şekilde düşünüyorum
Bence 15 XS gibi geçiştirme modeli. O yüzden 14 serisi daha mantıklı gibi. Yavaş değil , kalitesiz değil . Ama iPhone 13'den 14P'ye geçmek mantıksız olur. Bence şuan değiştirmenin mantığı çok yok gibi geldi. Tabi ki karar sizin.

Hocam şimdi elimdeki cihazın pil yüzdesi 5-6 aya dipleri görür Garantisi biter ürünün fiyatı baya bi düşüşe geçer Türkiye durumu malum hep zam geliyor iPhone’lara o şekilde düşünüyorum
Mantıklı. Haklısınız. Ekonomi seçimden sonra giderek kötüleşecek ne yazık ki, görünen köy kılavuz istemez.

Elimde iPhone 13 var. Şubat 2025'e karar garantili %90 Pili mevcut. 31'e satıp iPhone 15 Pro Almayı düşünüyorum. 16'yı bekleyecektim ama çıkana kadar 100 bini geçer. Önerileriniz nelerdir?

Mantıklı alınır. Ayrıca düz 16 modeli daha çıkmadan belli ki 15 Pro ailesinin Lite modeli olacak bunu biliyoruz herhangi bir yenilikle gelmeyecek. Yani 15 Pro düz 16'dan daha iyi olacak. Bu Apple'ın son dönemdeki düz modelleri üvey evlat gibi Pro ile ayırmasından kaynaklı. Bu yüzden de düz 16 için beklemek fiyatlar sabit kalsa enflasyon sıfır bile olsa mantıksız.

Geri
Yukarı