Çözüldü iPhone 15 Pro Max şarjda oyun oynamak sorun olur mu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

beyemirs

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İzmir
Herkese iyi akşamlar. Telefonum iPhone 15 Pro Max. ben telefona Resident Evil yükleyip telefonun görüntüsünü kablosuz televizyona yansıtıp bir de duelsense'i bağlarsam muhtemalen pilim çok uzun süre dayanmaz. Ben de şarjda kullanmayı düşündüm ama zaten oyun ağır olduğu için cihazı ısıtacak, üstüne bir de şarj uzun vadede pile sorun yaratır mı?

Herkese iyi akşamlar. Telefonum iPhone 15 Pro Max. Ben telefona Resident Evil yükleyip telefonun görüntüsünü kablosuz televizyona yansıtıp bir de Duelsense'i bağlarsam muhtemalen pilim çok uzun süre dayanmaz. Ben de şarjda kullanmayı düşündüm ama zaten oyun ağır olduğu için cihazı ısıtacak, üstüne bir de şarj uzun vadede pile sorun yaratır mı?

Hiçbir telefon şarjda kullanılmamalı senin yemek yerken futbol oynaman gibi bir şey telefonu şarjda oynamak bir de Resident Evil diyorsun.

Herkese iyi akşamlar. Telefonum iPhone 15 Pro Max. ben telefona Resident Evil yükleyip telefonun görüntüsünü kablosuz televizyona yansıtıp bir de duelsense'i bağlarsam muhtemalen pilim çok uzun süre dayanmaz. Ben de şarjda kullanmayı düşündüm ama zaten oyun ağır olduğu için cihazı ısıtacak, üstüne bir de şarj uzun vadede pile sorun yaratır mı?
Sen 50km maraton koşarken seninle koşup sürekli pilav yedirip ayran içirmeye çalışan çok tatlı bir anane/babanne hayal et, telefonun ne olursa olsun böyle hisseder. Yapma.

Sen 50km maraton koşarken seninle koşup sürekli pilav yedirip ayran içirmeye çalışan çok tatlı bir anane/babanne hayal et, telefonun ne olursa olsun böyle hisseder. Yapma.

Telefena empati yaptım üzüldüm la. 6senelik çöp J7 Max'ın şarj ederken kullanılmayla 100derece adaptörüyle bakıştım.

iPhone 14 Pro Max kullanmıştım. Telefon şarjdayken oyun oynadığımdan dolayı 3. ayını doldurmadan telefonda arızalar ve batarya ömründe bitmelere denk gelmiştim. Kesinlikle Apple telefonlarında şarjda oyun oynamamak gerek. Şu an Z Flip 5 kullanıyorum. Uzun süredir şarjda oyun oynamama rağmen hiçbir sorun yaşamadım. Apple telefonlarda dert tasa bitmiyor. Yıllardır iPhone kullanmamıştım. 14 Pro Max ile yine kullanmamaya devam etme kararı aldım.

Telefena empati yaptım üzüldüm la. 6senelik çöp J7 Max'ın şarj ederken kullanılmayla 100derece adaptörüyle bakıştım.
Sende yemek örneği vermişsin, ona çok güldüm bende. Gerçi bu mantıkta 500km kabloyu 4. nesil nükleer reaktöre bağlayıp tesla kullanan stereotipik sarışın bimbo da verilebilir örnek olarak.

Herkese iyi akşamlar. Telefonum iPhone 15 Pro Max. Ben telefona Resident Evil yükleyip telefonun görüntüsünü kablosuz televizyona yansıtıp bir de Duelsense'i bağlarsam muhtemalen pilim çok uzun süre dayanmaz. Ben de şarjda kullanmayı düşündüm ama zaten oyun ağır olduğu için cihazı ısıtacak, üstüne bir de şarj uzun vadede pile sorun yaratır mı?

Telefonu TV'ye yansıt.
Duelsense bağla.
Şarjta kullan telefonu.

Hayırlı işler telefon öldü. Neden şöyle yapmıyorsun?

Telefonu şarja koy %80 civarında dolsun. Sonra çıkar oyunu yükle duelsense bağla oyna.

Yeni konular

Geri
Yukarı