iPhone 15 Pro Max stok beklenmeli mi yoksa 14 Pro Max mi alınmalı?

Hocam Samsung'un rakibi yurt dışında iPhone. Bu iki firmalar cihazlarını yarıştırıyorlar ve yurt dışında fiyatları aynı iken Türkiye de iPhone kısmı çok uçuk.

Bu sebeple bütçesi kısıtlı Türk halkından öğretmen vs olanların veya maaşı sabit olanların böyle telefonlar almasını saçma buluyorum.

5-6 sene hedefin için 13 Pro Max yeterli mesela 14 Pro Max ile bir farkı yok dinamik ada kısmını hiç karıştırma.

Samsung'un eski cihazlarında evet öyle problemler çok oluyordu fakat şu an çok bir problem yok ileride göreceğiz bakalım S20 serisi ne kadar gidecek.

Tabii ki S20 serisine bir şey söyleyemem yeni bir seri eskisi gibi olabilir ya da olmayabilir ama o riske girmeyi de pek düşünmüyorum o kadar para vermişken üzerine biraz daha koyup 5-6 seneyi garantilemek daha mantıklı geliyor.

Ön sipariş olarak alınıyor ve teslimat süresinin 3 ay olduğu söyleniyor.
Ön sipariş bitti hocam. Şuan aldığınızda 3-4 hafta teslimat süresi verir. O da o kadar sürmez zaten.

1699476932211.png

Hocam bu ay sonu da fiyatı artmaz da yılbaşından sonra artar belki. Yalnız 15 Pro Max'te kasada renk solması gibi durumlar duydum. Bi' bak araştır, ona göre karar ver.
Rengi pek önemli değil açıkçası sonuç olarak kılıf ile kullanacağım o kadar parayı verdikten sonra o kılıfı çıkaracağımı pek zannetmiyorum.

Ön sipariş bitti hocam. Şuan aldığınızda 3-4 hafta teslimat süresi verir. O da o kadar sürmez zaten.

Eki Görüntüle 2007910
Teşekkürler ay sonunda sipariş vereceğim o zaman.

Çok fazla kişi S23 Ultra önerdi fakat uzun süredir Android kullanıyorum ve IPhone'daki uzun ömürün Android'lerde olmadığını düşünüyorum yıllar önce aldığım iPhone 4 inanılmaz şekilde çalışırken 3-4 sene önce aldığım Android telefon çok kötü durumda bende alınca tahmini olarak 5-6 sene kullanmayı hedefliyorum bu sebeple tercihim iPhone. Ayrıca önerin için teşekkür ederim.

Ön sipariş olarak alınıyor ve teslimat süresinin 3 ay olduğu söyleniyor.

Hocam zamlanmasından korkuttuğun için bence ön sipariş vermek mantıklı.

Geri
Yukarı