iPhone 15 Pro Max stok beklenmeli mi yoksa 14 Pro Max mi alınmalı?

Teritseran

Hectopat
Başlıkta da yazdığı gibi, bu ayın sonunda 15 Pro Max almayı düşünüyorum. Fakat stoku hiçbir yerde yok gelir mi gelmez mi bilemiyorum (bilen varsa yazabilir.)

Sonuç olarak sizce stoku mu beklemeliyim? Yoksa bir yerlerden 2. el veya 0 14 Pro Max mi almalıyım?
Acele etmemin sebebi zamlar, zam gelirse Pro Max alamayabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Başlıkta da yazdığı gibi, bu ayın sonunda 15 Pro Max almayı düşünüyorum. Fakat stoku hiçbir yerde yok gelir mi gelmez mi bilemiyorum (bilen varsa yazabilir.)

Sonuç olarak sizce stoku mu beklemeliyim? Yoksa bir yerlerden 2. el veya 0 14 Pro Max mi almalıyım?
Acele etmemin sebebi zamlar, zam gelirse Pro Max alamayabiliri.

Gerçekten uzun zaman sonra tek beğendiğim iPhone 15 Pro Max
14 Pro Max alınmaz.

15 Pro Max al araştır bulursun, baktın olmuyor 14 Pro Max al geç.
Telefonlara bu kadar para verilmemeli S23 Ultra alır artan parayı daha iyi değerlendirirdim.

Çok fazla kişi S23 Ultra önerdi fakat uzun süredir Android kullanıyorum ve IPhone'da ki uzun ömürün Android'lerde olmadığını düşünüyorum yıllar önce aldığım iPhone 4 inanılmaz şekilde çalışırken 3-4 sene önce aldığım Android telefon çok kötü durumda bende alınca tahmini olarak 5-6 sene kullanmayı hedefliyorum bu sebeple tercihim iPhone.Ayrıca önerin için teşekkür ederim.

Apple'ın sitesinde 15 Pro Max var? Ben mi yanlış anladım seni. Şu an Apple'ın sitesinde var.
Ön sipariş olarak alınıyor ve teslimat süresinin 3 ay olduğu söyleniyor.

Çok fazla kişi S23 Ultra önerdi fakat uzun süredir Android kullanıyorum ve IPhone'daki uzun ömürün Android'lerde olmadığını düşünüyorum yıllar önce aldığım iPhone 4 inanılmaz şekilde çalışırken 3-4 sene önce aldığım Android telefon çok kötü durumda bende alınca tahmini olarak 5-6 sene kullanmayı hedefliyorum bu sebeple tercihim iPhone. Ayrıca önerin için teşekkür ederim.

Ön sipariş olarak alınıyor ve teslimat süresinin 3 ay olduğu söyleniyor.

Hocam Samsung'un rakibi yurt dışında iPhone. Bu iki firmalar cihazlarını yarıştırıyorlar ve yurt dışında fiyatları aynı iken Türkiye de iPhone kısmı çok uçuk.

Bu sebeple bütçesi kısıtlı Türk halkından öğretmen vs olanların veya maaşı sabit olanların böyle telefonlar almasını saçma buluyorum.

5-6 sene hedefin için 13 Pro Max yeterli mesela 14 Pro Max ile bir farkı yok dinamik ada kısmını hiç karıştırma.

Samsung'un eski cihazlarında evet öyle problemler çok oluyordu fakat şu an çok bir problem yok ileride göreceğiz bakalım S20 serisi ne kadar gidecek.

Geri
Yukarı