iPhone 15 Pro ön siparişten kaç gün sonra gelir?

Telefonu bugün teslim aldım iyiki mavi rengi seçmişim çok beğendim.
Hayırlı olsun, gelene kadar gerçekten ortalığı ayağa kaldırdınız forumda. 🤣
Benim Natürel Titanyum rengi olan 15PM'im de gelse artık keşke.

Arkadaşlar telefonu alalı 4 gün oluyor şunu söyleyim iyiki mavi almışım diğer renklerden daha elit duruyor. Nazar deydi düşürdüm kırılmaz camı kırıldı aman diyim dikkat edin nazar deyiyor. Kem gözlü insanlardan

Hayırlı olsun, gelene kadar gerçekten ortalığı ayağa kaldırdınız forumda. 🤣
Benim Natürel Titanyum rengi olan 15PM'im de gelse artık keşke.
Ne demişler malım mı var derdin mi var.

Ben de bunları bekliyorum. 22.09.2023 saat 10'da oluşturulmuştu siparişler.
Eki Görüntüle 1990519
Benim siparişler hala gelmedi, işleniyor da bekliyor. iphone 13 pro yu da ön siparişle almıştım 2 haftada gelmişti. Ama bu son, daha da apple dan ön siparişle bir şey almam, hevesimi kırmaktan ziyade apır sapır dertler olduğunu gösterdi bana😀

Benim siparişler hala gelmedi, işleniyor da bekliyor. iPhone 13 Pro'yu da ön siparişle almıştım 2 haftada gelmişti. Ama bu son, daha da Apple'dan ön siparişle bir şey almam, hevesimi kırmaktan ziyade apır sapır dertler olduğunu gösterdi bana😀

Vallahi benim de hala aynı işleniyor diyor sözde teslim tarihi yarındı böyle bir rezillik olamaz gerçekten.
Ek olarak 4 gündür falanda ürün hazır olduğunda size güncelleme göndereceğiz yazıyor ama ne hazırlanıyor kısmına geçti ne de bir bildirim geldi…

Dosya Ekleri

• IMG_4791.jpeg
    IMG_4791.jpeg
    72,9 KB · Görüntüleme: 68
Vallahi benim de hala aynı işleniyor diyor sözde teslim tarihi yarındı böyle bir rezillik olamaz gerçekten.
Ek olarak 4 gündür falanda ürün hazır olduğunda size güncelleme göndereceğiz yazıyor ama ne hazırlanıyor kısmına geçti ne de bir bildirim geldi…
Bazı arkadaşlar gönderim günlerinin salı günü olduğunu yazmışlar, belki sizinki yarın gönderilir.

Hepsiburada da 8 kasım teslim gözüküyor şimdi sipariş geçildiği takdirde. Şaka gibi gerçekten.

Geri
Yukarı