iPhone 15 Pro ön siparişten kaç gün sonra gelir?

Benimki de 18 Kasıma atmışlar normalde çarşamba teslimdi sözde😅 Apple ile konuştum ilgilenecekler ama biz biliyoruz nasıl ilgileneceklerini. Umarım kargo kaybolmamıştır 2 gündür ha geldi ha gelecek stresi vardı iyice manyak ettiler beni🥲

UPS ve Apple tarafını 2 gün darlamam ardından sabah 9:30'da kargom geldi. Herkese hayırlı olsun arkadaşlar🥳

Apple'ı darlayınca bir faydası oluyor mu hocam ya ben 2 gündür UPS ile mücadele ediyorum ancak hala kargom gelmedi 😤 sadece bugün 4 kez müşteri hizmetlerini aramışım 1 kezde şubeyi 😂

Apple'ı darlayınca bir faydası oluyor mu hocam ya ben 2 gündür UPS ile mücadele ediyorum ancak hala kargom gelmedi 😤 sadece bugün 4 kez müşteri hizmetlerini aramışım 1 kezde şubeyi 😂

Arkadaşlar uzun çetin bir mücadeleden sonra kargom geldi şükürler olsun. UPS çok sıkıntılı bir firma ve yalan söylüyorlar çok uğraştım gelene kadar o yüzden sakın kargonuzun peşini bırakmayın hukuksal ve demokratik bir çerçeve içerisinde çirkefleşip kargoya rahatsızlık vermenizi tavsiye ederim...

Son düzenleme:
Arkadaşlar benim gönderim tarihi 15-22 kasımdı adres güncelledim 16-23 kasım oldu tahmini ne zaman gönderilir daha fazla uzar mı süreç ?

Benim maxler hala gelmedi. tarih 15-22 Kasımdı, dün gönderime hazırlanıyora geçti. bu hafta verirler inşallah kargoya. Ne telefonmuş arkadaş ön siparişin ilk günü sipariş vermeme rağmen 2 ay olacak hala gelmedi...

Benim maxler hala gelmedi. tarih 15-22 Kasımdı, dün gönderime hazırlanıyora geçti. bu hafta verirler inşallah kargoya. Ne telefonmuş arkadaş ön siparişin ilk günü sipariş vermeme rağmen 2 ay olacak hala gelmedi...
Ben 30 Eylül de vermiştim siparişi 20-27 Kasım gözüküyordu şuan gönderime hazırlanıyor 17-21 Kasım olarak guncellendi tarih haftaya tahminimce gelecek. 😓

Sonunda mail geldi biraz önce. Siparişlerimi kargoya vermişler 21/11/2023 teslimat görünüyor. 15-22 görünüyordu teslimat 21 de gelecek inşallah. Daha da erken siparişle apple dan alışveriş yapanı gondiklesinler.

bugün sabah baktığımda gönderime hazırlanıyora geçti kardeşim öyle kaldı pazartesi yollarlar büyük ihitmal gönderim süresi 3-4 güne düşmüş saten stok sorunu bitti galiba
aynen stok sıkıntısı yok gibi. 17-24 teslimdi benimki o tarihlerde şehir dışında olacağım için 16 sında adresi güncelliyordum ki o sıra gönderime hazırlanıyor aşamasına geçti😂 adres karıştı saçma sapan bir şey oldu tarihi de 21-24 e attı zaten. Apple a ulaştım durumu anlattım yeni adresi aldı benden kargo firmasına ilettiğini kargomun yeni adrese göre yola çıkacağını söyledi. Ama kargo firmasına pek güvenmiyorum inşallah çok uğraştırmazlar, pazartesi kargoya verildiğinde anlarım artık. böyle istisna şanssızlıklar hep beni buluyor :)

Yeni konular

Geri
Yukarı