iPhone 15 Pro ön siparişten kaç gün sonra gelir?

dün geceden beri ilk on dakika içinde sipariş verenlerde bir değişiklik var mı? Böyle bir bilgi vardı ama apple destekteki arkadaşlar kafalarında kurup cevaplayıp geçiyorlar herhalde 😂 bulunduğum konum için düne kadar tahmini teslim tarihinde 27 ekim yazıyordu tekrar baktığımda 14 kasıma kadar süre uzamış noluyo da değişiyor bu tarihler ben anlamadım
Hiç bir değişiklik yok olduğu gibi de ilk paylaşacağım yer burası beklemedeyiz artık verdikleri tarihi bekliyoruz cuma günü yani 27 ekim kargoya verilirse çok gülücem

Siparişinizi tamamlamak için gereken her şeyi aldık. Siparişiniz hazırlanmaya başlayınca teslim tarihinizi güncelleyeceğiz.

iPhone 15 Pro Max​

Teslim zamanı 6 Kas - 13 Kas​

Durum: işleniyor
22 eylülden beri bekliyorum yeter artık apple gönder şu telefonu. Ne rezalet bir duruma soktun bizi vallahi gider Xioami alırım iade alıp.

özellikle düz 15lerde bazı renk ve bellek özellikleri için yarın teslim diyor çantada nasıl bir stok bu anlamıyorum 😂 yahu niye bir ay önce aldım o zaman düz 15 aldım çünkü bekliyorum yola çıkmasını 😂😂

Dosya Ekleri

• IMG_3702.jpeg
    IMG_3702.jpeg
    61,7 KB · Görüntüleme: 126
Şimdi model ve renkler hep eşit stok getirilmiş örnek kırmızı da 100 tane siyah da 100 tane. Siyah bitince kırmızı alırsan yarın teslim ederiz diyorlar normal.

Yeni konular

Geri
Yukarı