iPhone 15 Pro ön siparişten kaç gün sonra gelir?

Apple ile görüştüğümde tam tersini söylediler kendiniz gidip şubeden alabilirsiniz diye.
Ben çok net hatırlıyorum. UPS kargoya verildiğinde şubede beklediğinde cihaz gidip ben alabilir miyim dedim hayır sadece yetkilendirilmiş personel size kadar getirebilir dedi.

Ben çok net hatırlıyorum. UPS kargoya verildiğinde şubede beklediğinde cihaz gidip ben alabilir miyim dedim hayır sadece yetkilendirilmiş personel size kadar getirebilir dedi.
evet o konuda bende net eminim sadece verdiğiniz adrese teslim yapılıyor yani kargoyu şubeden teslim edip etmemek tamamen şubedeki elemanın keyfine kalmış. illaki şubeden teslim almak isterseniz apple ı arayıp adres yönlendirmesi mi ne yapmanız gerekiyor yada özellikle şubeden almak için adres değişimi gibi bir şey

Evet o konuda bende net eminim sadece verdiğiniz adrese teslim yapılıyor yani kargoyu şubeden teslim edip etmemek tamamen şubedeki elemanın keyfine kalmış. İllaki şubeden teslim almak isterseniz Apple'ı arayıp adres yönlendirmesi mi ne yapmanız gerekiyor ya da özellikle şubeden almak için adres değişimi gibi bir şey.

Garanti yöntemi yarın Apple arayıp sorarım ki ne kadar güvenilir cevap verirler orası şüpheli.

Evet bekleyiş sonra erdi sonunda gönderildi.

Dosya Ekleri

• IMG_9551.jpeg
    IMG_9551.jpeg
    149,6 KB · Görüntüleme: 107

Yeni konular

Geri
Yukarı