iPhone 15 Pro ve 15 Pro Max için tercih ettiğiniz aksesuarlar nelerdir?

Godsume

Kilopat
Makaleler
3
Merhaba arkadaşlar,

15 Pro ve Pro Max için hangi aksesuarları tercih ettiniz? Marka, model, kılıf, kırılmaz cam vb.

Neden ve niye tercih ettiniz? Hem alan veya alacak arkadaşlara da fikir olur.

Hocam telefonu masaya koyunca kamera çizilmelerine karşı kamera lens koruyucu mutlaka alınmalı ancak verdiğim link örnektir başka yerden de alabilirsiniz.
Not : Telefonun arkası için arka koruyucu temperli cam unutmayalım.

Spigen’in ekran koruyucusu ile kılıfını aldım. Lens koruyucu ve arka cam için ekstra bir şey almadım. Kılıfın kamera çerçevesi yükseltili olduğundan ve safir camı çizmek her babayiğidin harcı olmadığından, kamerayı koruyacağım diye çekim kalitemi düşürmenin mantıklı olmadığına karar verdim. Ürünler aşağıda. 👇

Kılıf:
Spigen Apple iPhone 15 Pro Max... Amazon.com.tr

Ekran koruyucu:

Ekran koruyucuyu şiddetle tavsiye ederim. Kılıfın daha iyi alternatifleri vardır.

Spigen’in ekran koruyucusu zaten popülerdir. Daha önce başka ürünlerimde kullandığım için tecrübeliyim. Kılıfı idarelik almıştım, ama bir süre kullanırım gibi duruyor. Beklediğimden iyi çıktı ama öyle yere göğe sığdıramayacağım bir ürün değil.

Merhaba arkadaşlar,

15 Pro ve Pro Max için hangi aksesuarları tercih ettiniz? Marka, model, kılıf, kırılmaz cam vb.

Neden ve niye tercih ettiniz? Hem alan veya alacak arkadaşlara da fikir olur.
Ekran koruyucu ve kilif olarak Spigen markasini tercih ettim. Diger markalarda bana guven vermedi. Mesela Buff'in kiliflariyla ilgili tam oturmuyor gibi sikayetler gordum. Blueo markasi var su aralar cok hype'laniyor ama alan, kullanan pek gormedim. O yuzden o da guven vermedi. Zore'nin kiliflari ve ekran koruyuculari var ama ulasmasi kolay degil. Deneyimleyen kullanicilarin yorumlarini da yok. Kendi resmi sitesinden bakiyorsun, tikladiginda baska e-ticaret sitelere yonlendiriyor, her bir e-ticaret sitesinde farkli marka altinda baska baska ekran koruyucular ve kiliflar cikiyor. Sadece Zore ekran koruyucu alicam diyorsun alamiyorsun, kullanici yorumlari ve deneyimlerini de goremiyorsun bu yuzden. En mantiklisi hem ekran koruyucu hemde kilif olarak Spigen geldi bana gore.

Hocam telefonu masaya koyunca kamera çizilmelerine karşı kamera lens koruyucu mutlaka alınmalı ancak verdiğim link örnektir başka yerden de alabilirsiniz.
Not : Telefonun arkası için arka koruyucu temperli cam unutmayalım.
Masaya koyunca kamera çizemezsiniz, yaptığınız şey kamera kalitesi düşürmek olur.

Not: Telefonun arkası için arka koruyucu temperli cam unutmayalım.

Koruyucu lens kaliteyi düşürüyor, çok kaliteli olması lazım ki çok fazla etki etmesin yine de eder diye takmayı düşünmüyorum şahsen.

Kılıf:

Ekran koruyucu:

Bende koruyucu olarak Spigen aldım fakat yanlardan tüy topluyor sizde de öyle mi?

Kılıf olarak 15 Pro'nun kılıfları çıksın diye geçiçi buff aldım ama hala piyasada yok sanırım orijinal kılıfa döneceğim buffu iade edip, çünkü 2 haftada bile neredeyse renk değişmiş gibi çok kalitesiz sanırım şeffaf kılıfı.

Masaya koyunca kamera çizemezsiniz, yaptığınız şey kamera kalitesi düşürmek olur.
Şuana kadar çok kez taktım kaliteyi düşüren taktığınız kalitesiz lenstir ayrıca kameramın çizildiğini yaşadım ki bu yola başvurdum. Bazen sadece düz koymuyoruz , sürükleyerek koyuyoruz böyle durumlarda zarar veriyor.

Koruyucu lens kaliteyi düşürüyor, çok kaliteli olması lazım ki çok fazla etki etmesin yine de eder diye takmayı düşünmüyorum şahsen.
Hocam bu yüzden en iyisi alınmalı ben aldığımda 300 tl verip 3 tane tırnak kadar halka alıyorum ama dönüp de küçücük şeye bu kadar para veriyoruz demiyorum yaşadığım için yapıyorum bunu.

Şuana kadar çok kez taktım kaliteyi düşüren taktığınız kalitesiz lenstir ayrıca kameramın çizildiğini yaşadım ki bu yola başvurdum. Bazen sadece düz koymuyoruz , sürükleyerek koyuyoruz böyle durumlarda zarar veriyor.

Hocam bu yüzden en iyisi alınmalı ben aldığımda 300 tl verip 3 tane tırnak kadar halka alıyorum ama dönüp de küçücük şeye bu kadar para veriyoruz demiyorum yaşadığım için yapıyorum bunu.
Onun yerine Spigen Optic Armor, nasil birsey diye merak ediyorsun video olarakta buradan bakabilirsin :)

Yeni konular

Geri
Yukarı