iPhone 15 Pro vs 15 Pro Max

Dayanıklılığa önem veriyorsan bence 14PM al. 15 serisinde ısınma ve kasma sorunu var diye duymuştum. Ayrıca 14 serisine göre daha dayanıksız ve daha da masraf çıkarabilecek bir seri 15.
Aktif olarak 15 Pro kullanıyorum, herhangi bir kronik problemi yok. Masraf derken neyi kastettiniz emin değilim ancak "dayanıksız" olduğu konuşulan iPhone 15 Pro'nun (Pro Max de aynı şekilde) arka cam değişim ücreti 14 Pro'dan yaklaşık 5 kat daha ucuz.
IMG_9539.jpeg
IMG_9540.jpeg

@Phyruss ucuz olma sebebi telefonun arkadan da açılabilmesi. 14 ile 13'ün değişim ücretlerine bakım aynı şeyi göreceksiniz. Ayrıca ucuz diye dayanıksız mı olacak?
Ucuz olma sebebi tamirinin daha kolay olması evet, zaten o konuda herhangi bir şey belirtmedim. Tamir ücretiyle dayanıklılığın bir alakası yok, üstteki arkadaş "daha fazla masraf çıkartabilecek bir seri" dediği için fiyatları paylaştım.

Aktif olarak 15 Pro kullanıyorum, herhangi bir kronik problemi yok.
Siz cihazınızı iOS 17.1'e güncellediyseniz normaldir çünkü Apple bu güncellemeyle 15 Pro/Pro Max modellerindeki kronik sorunları ortadan kaldırdı.
"dayanıksız" olduğu konuşulan iPhone 15 Pro'nun (Pro Max de aynı şekilde) arka cam değişim ücreti 14 Pro'dan yaklaşık 5 kat daha ucuz
İstese daha ucuz olsun ama bu 15 serisinin dayanıksız olduğu gerçeğini değiştirmez. Bi' dayanıklılık testlerini izlemenizi öneririm. Yeni bir telefon modeli önceki modellerine göre daha dayanıksız ve çok çabuk kırılabiliyorsa o benim gözümde telefon değildir. Hatta telefon da olmasın bir zahmet. Elmanın açgözlülüğünün eserinden başka bir şey değil :D

(15 Pro'nuz ile bana mesajınızı yazarken dikkat edin de düşürmeyesiniz, boşu boşuna servise vermekle uğraşmayın diye söyledim :D)

Geri
Yukarı