iPhone 15 Pro vs iPhone 14 Pro Max

Konuyu hortlatıyorum ama şu videoyu izledikten sonra 15 Pro almaktan vazgeçtim. Herhalde 14 Pro Max alacağım. Ne dersiniz, müsaitseniz videoyu izleyebilir misiniz?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Konuyu hortlatıyorum ama şu videoyu izledikten sonra 15 Pro almaktan vazgeçtim. Herhalde 14 Pro Max alacağım. Ne dersiniz, müsaitseniz videoyu izleyebilir misiniz?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
15 Pro diğer cihazlara göre zayıf batarya sunmuş ama Samsung'un amiral gemilerine göre (S23 serisi hariç) basarili.
Batarya kötü değil sadece diğer iPhone'lara nazaran zayıf kalmış. Sırf batarya için daha iyi kamera ve yonga setinden vazgeçilmez.

Dostum bende aynı durumdayım ama şu an Almanya'dayim ve 3 Ekim'de yani 2 gün sonra ülkeye döneceğim hiçbir yerde 15 Pro Max yok. Bu yüzden acaba 14 Pro Max mi alsam diye düşünüyorum. (vergi indirimi alacağım için Pro Max bakıyorum yoksa Pro da olur.)

Dostum bende aynı durumdayım ama şu an Almanya'dayim ve 3 Ekim'de yani 2 gün sonra ülkeye döneceğim hiçbir yerde 15 Pro Max yok. Bu yüzden acaba 14 Pro Max mi alsam diye düşünüyorum. (vergi indirimi alacağım için Pro Max bakıyorum yoksa Pro da olur.)
Ben 14 Pro Max aldım. Almanya'dan alacaktım ama Letonya'dan aldım. 1240 euroya düşmüştü ben de alıyım dedim. 153 euro da tax freeden alabiliyormuşum bakalım.

Yeni konular

Geri
Yukarı