iPhone 15 Pro vs iPhone 14 Pro Max

Arkadaşlar bütçe 1200 euro. Daha fazla çıkamam maalesef. Genel olarak 15 Pro önerilmiş, herhalde öyle yapacağım. Batarya konusunda sıkıntı yaşamam değil mi? 14 Pro Max batarya konusunda daha iyi sanki.

Arkadaşlar bütçe 1200 euro. Daha fazla çıkamam maalesef. Genel olarak 15 Pro önerilmiş, herhalde öyle yapacağım. Batarya konusunda sıkıntı yaşamam değil mi? 14 Pro Max batarya konusunda daha iyi sanki.
Pil konusunda evet. Üzmez ama 15 Pro diye düşünüyorum. Titanyum, A17 Pro, USB-C, kamera açısından daha iyi.

Tam da bunu diyecektim. 14'lerde Pro ile Pro Max arasinda buyukluk disinda neredeyse fark yoktu, ama simdi kamera açısından az da olsa farklar var.

Hocam zaten bu bütçede telefon iPhone dışında yok. Apple aşırı fahiş satıyor. Babamın da telefonu bozuldu benim eski telefonumu kullanıyor. 15 Pro Max alsak mı dedim ama S24 ultrayı görmeden almayacağız gibi. 5 bin lira için neden birisi 6.1 inç telefon kullansın ki o bütçede? Ben mesela elim hiç sığmaz 6.1'e. Bende 13 Pro Max var. Annemde de 14 Pro Max. Ablamda da iPhone 11. aslında alsak 3 nesil üçleme yapacağız da işte değmez bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı