iPhone 15 Pro'ya geçmeye değer mi?

Arkadaşlar bu biraz zevk ve bütçe ile alakalı biliyorum. Fikirlerinizi merak ettim. Güncel telefonum iPhone 13 Pro, tahminim 40 bin TL'ye satarım bunu. 25 bin ekleyerek 15 Pro veya 37 bin ekleyerek 15 Pro Max alabiliyorum. Sizce değer mi 13 Pro'nun üstüne ekleyip alınır mı?

İzleyin ve kendiniz karar verin iPhone 15 Pro alınır mı?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Teşekkürler Instagram'da içerik çıktı bana hemen yükleyim.

Demek istediğim bu değil, hayvani değerlere sahip bir cihazın böyle komik bir oyunu desteklememesi garip. Apple iyice saçmalamış.
IMG_0103.jpeg
IMG_0104.jpeg
IMG_0001.jpeg

Çok hoş duruyor renk, mavi Titanium siparişi verdim bende o nasıl duruyordu gördünüz mü?

Hayırlı olsun bu arada kazasız belasız kullanın :)

Hocam titanyum mavisi rengini eğer bir mağazaya falan gidersem bakmak istiyorum ben de çok iyi duruyor resimlerde.

Ek olarak aşağı yukarı bir haftalık kullanımımdan sonra öncelikle şunu söyleyebilirim ki ağırlık olarak 13 Pro'dan çok daha hafif bir cihaz, 13 Pro'nun ne kadar ağır olduğunu anladım şimdi, hız konusunda çok fazla bir fark görmedim bana aynı geliyor aşağı yukarı, kamera konusunda tabii ki oldukça iyi bir geliştirme yapılmış 13 Pro'dan geçtiğim göz önünde bulundurulunca, gerek gece çekimleri olsun gerek video kalitesi olsun oldukça başarılı olmuş. Dynamic Island a gelince ilk defa kullanan biri için kesinlikle en iyi geliştirme bu oluyor, günlük kullanımda uygulamalar arasında hızlıca geçmek işleri hayli kolaylaştırıyor.

Yazacak tabii ki birçok şey var ama genel olarak şu an için kısaca bunları yazabilirim.

Geri
Yukarı