iPhone 15 Pro'ya geçmeye değer mi?

Şahsen ben geçmezdim. iPhone 15 serisinde "kesinlikle almalıyım" dediğiniz bir özellik varsa belki olabilir. Kullanıcı sizsiniz.

Nereden verdiniz ki yarın gelecek?

Hocam ben yurt dışında yaşıyorum. Merak edenler için Deutsche Telekom'dan sipariş ettim.

IMG_0816.jpeg

iPhone 13 Pro da tele lens var zaten?

''iPhone 13 Pro ve iPhone 13 Pro Max'teki pro kamera sisteminde iPhone'da yerleşik olarak makro fotoğrafçılığını mümkün kılan, otomatik odaklama özelliğine sahip yepyeni bir Ultra Geniş kamera, yeni bir Geniş kamera ve 3 kat daha fazla optik zoom yapabilen yeni bir Telefoto kamera bulunuyor.''
15 Pro Max 5x yapabiliyor.

iPhone, her yıl yeni telefonlarını çıkarmaya başladıktan sonra eklediği yeniliklerin oldukça azaldığını düşünüyorum. Bence, en azından iPhone 16 veya 17 serisine geçmek daha mantıklı olabilir.

Elinizdeki telefon ihtiyacınızı karşılıyorsa, çamur gibi fotoğraf çekmiyorsa, telefonunuzun sürekli güncel olmasını gerektirecek bir iş yapmıyorsanız, saçacak paranız yoksa şahsen gereksiz harcama olacağını düşünüyorum. Size de aynı soruları kendinize sorarak hareket etmenizi öneririm. 🙂

Arkadaşlar bu biraz zevk ve bütçe ile alakalı biliyorum. Fikirlerinizi merak ettim. Güncel telefonum iPhone 13 Pro, tahminim 40 bin TL'ye satarım bunu. 25 bin ekleyerek 15 Pro veya 37 bin ekleyerek 15 Pro Max alabiliyorum. Sizce değer mi 13 Pro'nun üstüne ekleyip alınır mı?

Kesinlikle değmez. Ama diyorsan para bol değer. Boşuna bir yerlerden kısıp 15'e geçme.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dedikleri gibi Resident Evil 4, Ray Tracing oyunlar olacaksa değer... Derdim ancak telefon olduğundan ekran küçük, kol ile oynansa mesafeden dolayı hiçbir şey gözükmeyecek, telefondaki kontroller kullanılsa ekranda bir şey gözükmeyecek, ekleyeceğiniz fiyata Steam Deck veya ROG Ally alınabilmesi. Bunların yanında zaten oyun için iPhone alacağınızı sanmam, sevdiğiniz şeyleri güncel olarak kullanacak kadar zenginseniz istediğiniz yere harcayın paranızı.

Ray Tracing ve bilgisayar oyunları yeni çıkacak iPad modellerinde olursa tablet tarafında tamamen rakipsiz olur Apple bu gidişle.

An itibari ile, cihazım mini 6.

IMG_0157.png
IMG_0158.png

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı