iPhone 15 Pro'ya geçmeye değer mi?

Kendim 13 kullanıyorum, 15 Pro'ya geçmeyi düşünüyorum ama şahsen 13 prom olsaydı eğer 15 Pro'ya geçmeye gerek duymazdım. Aralarda of be ne yenilik denilecek bir yenilik yok ben düzden Pro'ya geçeceğim için geçiyorum.

Dedikleri gibi Resident Evil 4, Ray Tracing oyunlar olacaksa değer... Derdim ancak telefon olduğundan ekran küçük, kol ile oynansa mesafeden dolayı hiçbir şey gözükmeyecek, telefondaki kontroller kullanılsa ekranda bir şey gözükmeyecek, ekleyeceğiniz fiyata Steam Deck veya ROG Ally alınabilmesi. Bunların yanında zaten oyun için iPhone alacağınızı sanmam, sevdiğiniz şeyleri güncel olarak kullanacak kadar zenginseniz istediğiniz yere harcayın paranızı.

Ray Tracing ve bilgisayar oyunları yeni çıkacak iPad modellerinde olursa tablet tarafında tamamen rakipsiz olur Apple bu gidişle.

Arkadaşlar bu biraz zevk ve bütçe ile alakalı biliyorum. Fikirlerinizi merak ettim. Güncel telefonum iPhone 13 Pro, tahminim 40 bin TL'ye satarım bunu. 25 bin ekleyerek 15 Pro veya 37 bin ekleyerek 15 Pro Max alabiliyorum. Sizce değer mi 13 Pro'nun üstüne ekleyip alınır mı?

Elindeki telefon zaten gayet iyi. Boşa masraf olur. Zaten geçsende performansta pek bir fark hissetmezsin.

Arkadaşlar bu biraz zevk ve bütçe ile alakalı biliyorum. Fikirlerinizi merak ettim. Güncel telefonum iPhone 13 Pro, tahminim 40 bin TL'ye satarım bunu. 25 bin ekleyerek 15 Pro veya 37 bin ekleyerek 15 Pro Max alabiliyorum. Sizce değer mi 13 Pro'nun üstüne ekleyip alınır mı?

iPhone 13 Pro kullanıyorum şu an, 15 Pro sipariş verdim yarın geliyor kullandıktan sonra ilk izlenimlerimi buraya yazarım hocam ona göre daha iyi fikir sahibi olursunuz.

Nereden verdiniz ki yarın gelecek?
Daha Tim Cook'un elinde bile yok.

Bu arada geçmeniz hiç mantıklı olmaz. Sırf titanyum kasa için geçiyorsanız titanyum kılıf alın. Bir de TypeC'ye geçmişler sanki Dünya'yı kurtarmışlar. Samsung 2016 yılında Type C kullanıyordu. Apple malzeme kalitesi ve yazılım dışında yenilik fakiri aşırı zayıf bir marka.

Geri
Yukarı