IPhone 15 stok durumu nedir?

Derdim şu an o gerçekten zam gelir diye almak istiyorum. Piyasada yok resmen.
Amazon'da sarı ve yeşil rengi 50 bin, HepsiBurada uygulamasında mavi rengi 54 bin.
Amazon.com.tr

Affedersin ama bence 50 kağıda düz model alınmaz.
Ben olsaydım S24 serisini beklerdim, S23 serisi de güzel.

Yılbaşından sonra fiyatlar havaya uçacağı için şu anda stokta olanlarda satılmıyor veya saklanıyor tabii bunun denetimi haliyle yapılmıyor. Rakamlar değişince bol bol her yerde ortaya çıkar hocam, Apple her şekilde ürünü piyasaya sürer ama malum bizim ülkemizde bu işler hep rant üstünden döndüğü için durum bu şekilde.

Amazon'da sarı ve yeşil rengi 50 bin, Hepsiburada uygulamasında mavi rengi 54 bin.
Amazon.com.tr

Affedersin ama bence 50 kağıda düz model alınmaz.
Ben olsaydım S24 serisini beklerdim, S23 serisi de güzel.

Hocam bundan önce Note 10 Plus ve Note 20 Ultra kullandım. Exynos işlemci tiksindirdi. Biliyorum S22 Ultra Snapdragon olarak geldi. Onunda biraz tadına baktım değişiklik olsun diye istiyorum. Değiştirip androdide geçerken 2. el fiyatı olarak daha az zarar ederim ve zevkimi almış olurum. Tercihim ondan dolayı iPhone.

@fafu99 Samsung dökümü olupta Samsung amiral gemisi sınıfındaki cihazlarda kullanılan SD ve Exynoss işlemciler genel olarak başarısız.
S23 serisinde kullandıkları TSMC dökümü SD 8 GEN 2 adlı işlemci başarılı bir performans ve deneyim sunuyor.

iPhone merakın varsa buyur al, dediğin gibi ikinci elde satarken ve cihazı yükseltirken zorlanmazsın ama o teneke parçası için 2.000$ kadar para vermek aşırıya kaçıyor bence.

@fafu99 Samsung dökümü olupta Samsung amiral gemisi sınıfındaki cihazlarda kullanılan SD ve exynoss işlemciler genel olarak başarısız.
S23 serisinde kullandıkları TSMC dökümü SD 8 gen 2 adlı işlemci başarılı bir performans ve deneyim sunuyor.

iPhone merakın varsa buyur al, dediğin gibi ikinci elde satarken ve cihazı yükseltirken zorlanmazsın ama o teneke parçası için 2.000$ kadar para vermek aşırıya kaçıyor bence.

S23 Ultra düşündüm elime alınca beni itti. 1 yıldan biraz daha fazla kullanıp Android'e geçerim bundan dolayı ana düşüncem Apple geçmek ve biraz Android'e ara vermek. S23 ailesini denemedim ama biraz soğudum diğer telefona artık. 15 yerine 14 Plus düşünüyordum fiyat farkı çok yok diye 15 almaya karar verdim.

S23 Ultra düşündüm elime alınca beni itti. 1 yıldan biraz daha fazla kullanıp Android'e geçerim bundan dolayı ana düşüncem Apple geçmek ve biraz Android'e ara vermek. S23 ailesini denemedim ama biraz soğudum diğer telefona artık. 15 yerine 14 Plus düşünüyordum fiyat farkı çok yok diye 15 almaya karar verdim.

Apple'a tekrar dönüyorsun demek kanka.

Geri
Yukarı