iPhone 16 Kamera Tasarımı Sızdırıldı

Bak güzel kardeşim ben 11 modelinden bahsediyorum galiba anlamanda sorun var hiç kitap okumuyorsun o zaman sana anaokulu seviyesi anlatayim. iPhone 11 ile 11Plus modeli arasında fiyatı değecek bir şey yok. Raporlama nedenine de ben onun dediklerini anlamıyorum ondan onu banlayın yazabilirsin süper olur hem de güleriz biraz şu zor günlerde. Ben 11 bahsetmeme rağmen 15kaynağı atmana cidden 10/10 performans raporlama nedenine ise 10/10 veriyorum. Tebrikler raporlama hakkı kazandın benden.
Türkçe yazarsan ne dediğini anlayacağız. 15 plus ile 15 pro arasındaki fiyat farkı mı deymiyor? 11 Plus nedir?

Türkçe yazarsan ne dediğini anlayacağız. 15 Plus ile 15 Pro arasındaki fiyat farkı mı deymiyor? 11 Plus nedir?

Kral sen karışma konuyu baştan okuman lazım sana burada anlatmaya mı uğraşacağım cidden? 11Plus dememde hata yaptığımı falan söylediğim kısmı okumaya süren yokmuş sanırım.

Kral sen karışma konuyu baştan okuman lazım sana burada anlatmaya mı uğraşacağım cidden? 11Plus dememde hata yaptığımı falan söylediğim kısmı okumaya süren yokmuş sanırım.
O mesajına ifade bile atmışım android fanboy :D Şizofren gibi olmayan modelleri kötülüyorsun. Burada laf yapıyorsun. Dediğim gibi yazım hatası yapıp 15 plus ile 15 prodan bahsediyorsan arada uçurum fark var ama sen bilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı