iPhone 16 Kamera Tasarımı Sızdırıldı

Dalga geçiyorsun sanırım yorumumu okumadın mı? Pro ile Plus aynı şey hatalı yazmışım.
Eğer Plus ile Pro modellerinin özellikleri aynıysa bu siteden üyeliğimi moderatörler kalıcı olarak silsin.

Sana kaynak attığım halde yazmaya devam ediyorsun. Raporlayacağım.

İnanmıyorsanız bu da Apple'dan:

Son düzenleme:
Eğer Plus ile Pro modellerinin özellikleri aynıysa bu siteden üyeliğimi moderatörler kalıcı olarak silsin.

Sana kaynak attığım halde yazmaya devam ediyorsun. Raporlayacağım.

İnanmıyorsanız bu da Apple'dan:

Bak güzel kardeşim ben 11 modelinden bahsediyorum galiba anlamanda sorun var hiç kitap okumuyorsun o zaman sana anaokulu seviyesi anlatayim. iPhone 11 ile 11Plus modeli arasında fiyatı değecek bir şey yok. Raporlama nedenine de ben onun dediklerini anlamıyorum ondan onu banlayın yazabilirsin süper olur hem de güleriz biraz şu zor günlerde. Ben 11 bahsetmeme rağmen 15kaynağı atmana cidden 10/10 performans raporlama nedenine ise 10/10 veriyorum. Tebrikler raporlama hakkı kazandın benden.

Süreyya hanımın muhteşem değişimi.

Ben 11 bahsetmeme rağmen 15 kaynağı atmana cidden 10/10 performans raporlama nedenine ise 10/10 veriyorum.
Dediğinden bir şey anlaşılmadığı için olabilir mi? Kendini ifade edemiyorsun. iPhone 11 Plus yazıyorsun öyle bir model bile yok.

11 modelinden bahsediyorduk.
Burada 11 modelinden bahsettiğini yazıyorsun hem de. :D

Olmayan bir model hakkında tartışıyorsun. Ben de 15 Plus ile Pro karşılaştırması yapıyorum çünkü öyle bir model yok.

Dediğinden bir şey anlaşılmadığı için olabilir mi? Kendini ifade edemiyorsun. iPhone 11 Plus yazıyorsun öyle bir model bile yok.

burada 11 modelinden bahsettiğini yazıyorsun hem de. :D

Olmayan bir model hakkında tartışıyorsun. Ben de 15 Plus ile Pro karşılaştırması yapıyorum çünkü öyle bir model yok.

iPhone 11Plus yazmakta hata yaptığımı yanlışlıkla yazdığımı bahsettim. Sen ise buradan tutup bahane ederek 15linkleri atıyorsun. Lütfen biraz zamanımı harcamayacak kadar yeterli olduğun zaman cevapla. Eğer teknolojiden anlayan biri olsan bana Google linkleri atarak cevap vermezdin. Cevaplamazsan daha iyi olur ki cevaplasanda zamanımı harcayamam yaz dur istediğin kadar.

Yeni konular

Geri
Yukarı