iPhone 3GS ve Samsung HM1500

kasilis01

Hectopat
iPhone 3GS alırsam onu Samsung HM1500 Bluetooth kulaklığımla kullanabilir miyim? Bildiğim kadarıyla cihaz alındığı zaman içinde Bluetooth açık olarak gelmiyor.

Bluetooth açık olarak gelmiyor derken ne demek istediğini anlamadım. Bluetooth, kablosuz ağ gibi yazılımsal yolla açılan bir özellik. Bir tuşa basıyorsun ve açılıyor. Sonra istediğin cihazı ekliyorsun. Yanlız iPhone 3GS bu saatten sonra alınmaz bence. İkinci el iPhone 4 almayı düşündün mü? Ya da 800 lira bütçen varsa Sony telefonlara da göz atabilirsin.

Babam için düşünüyorduk. Zaten sadece düşünüyorduk :) Genpa'da 700 TL idi. Arkadaşlar telefonu aldığında içinde Bluetooth gelmiyor, jailbreak ya da ücret ödeyerek açtırmak gerekiyor demişlerdi, ayrıca her cihazla da eşleşmiyormuş o yüzden açık gelmiyor dedim. Sony seçeneği daha makul gibi ama bakalım zaman ne gösterecek. Babam için telefon düzgün çalışsın sorun çıkarmasın yeter. Telefonu telefon olarak kullanacak. Sıkıntısız kullanabileceği bir telefon arıyor. Samsung D880,Samsung B5702 ve Nokia C5-03 kullandı, memnun kalmadı. Benim de aklıma stabilite açısından iPhone serisi geldi. Zaten en fazla kırk yılda bir kamerasını ve GPS'ini açabilir. Radyo çaları olan bir telefon baksam daha iyi olacak. Zaten muhtemelen hemen almaz biraz zaman geçer.

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı