iPhone 4 anakart değişikliği ICloud'u kaldırır mı?

*Uygun olan anakart modelini takarsan evet ICloud'dan kurtulabilirsin. Fakat takacağın anakart modeli iCloud, açık olmalı yani kilitli olmamalı.

*Benim cihazımın baseband hatası vardı SIM gidince, format atınca bir daha cihazı kullanamadım. Bende AliExpress'den 5S anakartı aldım. Cihazı söktüm ama bir türlü birleştirme fırsatı bulamadım (yanlışlıkla bataryaya tornavida soktum :D) telefonu tekrar birleştirip checkra1n ile yazılım atabilirsem istediğime ulaşıcağım fakat önemli husus şudur ki; hangi alet çantası ile yapacaksın bu işlemi? 4 serileri için güncel çözümler var mı bilmiyorum. Yabancı kaynakları iyi incelemelisin.

Yukarıda söyledim ama tekrar söyleyeyim. iPhone telefonlarının anakartları yedek parça olmayan tek parça. Bu yüzden anakart alırken dikkat edilmeli. Çünkü bozuk bir anakart denk gelebilir.

Yukarıda söyledim ama tekrar söyleyeyim. iPhone telefonlarının anakartları yedek parça olmayan tek parça. Bu yüzden anakart alırken dikkat edilmeli. Çünkü bozuk bir anakart denk gelebilir.
Zaten konu sahibi çıkma parça alacak. Ya sitelerden ya da 4s mezalığı olan bir telefoncudan alacak

Geri
Yukarı