iPhone 4 iOS sistemini silmek istiyorum

407821

Hectopat
2014'ten beri iPhone 4 kullanıyorum babam teknolojide cimri biri olduğu için yeni telefon almıyor alo desin yeter diyor ama gerçekten çok sıkıldım WhatsApp'ı bile kaldırmıyor eğer telefonu kırarsam bana tuşlu telefon verir ama teknik bir sorun olurs yeni telefon alır diye düşünüyorum amacım şu;
Telefonun iPhone restore hatasınını almasını istiyorum (ekte var)

ipod-touch-6th-gen-restore-tech-spec.png

2014'ten beri iPhone 4 kullanıyorum babam teknolojide cimri biri olduğu için yeni telefon almıyor alo desin yeter diyor ama gerçekten çok sıkıldım WhatsApp'ı bile kaldırmıyor eğer telefonu kırarsam bana tuşlu telefon verir ama teknik bir sorun olurs yeni telefon alır diye düşünüyorum amacım şu;
Telefonun iPhone restore hatasınını almasını istiyorum (ekte var)

Eki Görüntüle 1191448
Hocam nerede oturuyorsunuz. Fiyat nedir. Ben alabilirim?

Hocam telefonu silemezziniz telefonu açın ve Home tusuna kapama tusuna basın telefon kapanınca acma kapama tusundan elınızı cekın ama Home butonundan çekmeyın recovery moduna alacaktır kendini.

Deneyebilirsiniz:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

arkadaşın demek istediği şu "ben telefonu bozuk gibi göstereceğim bu yüzden babam yenisini alcak" ki arkadaş da açıklamış zaten:
iTunes ile yazilim atarken, belli bir ilerlemeden sonra USB kabloyu cikar.

Deneyebilirsiniz:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu bozmak değil, sıfırlamak ve iOS 7 kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı