iPhone 4'e iOS 8 Yüklenir mi?

Arkadaşlar bir yöntem var..
i Tunes' indirin bilgisayara.
kurun açın foroğrafta ara var ona tıklayın ve mağaza tarafına tıklayıp istediğiniz programı yazın
örneğin:Dropbox '' bulun ve indire tıklayın apple şifrenizi istiyecek girin inicek sonra indirilen dosyalar orada indirme ikonu çıkacak ona tıklayıp indirmeyi duraklatın sonra telefonda appstore'yi açın indirme butonu yerine bulut işareti çıkacak ona tıklayın ORADA bu sürüm ios 8 ama uygun sürümü var indirilsin mi? diye soracak orada iptal ve indir var indiri seçin telefondan sonra iniyor YARDIMCI OLDUYSAM TEŞEKKÜR EDERİM sorununuz varsa 05360521719 olan numaraya whatsapptan bana mesaj atabilirsiniz..
upload_2017-1-14_13-28-36.png

upload_2017-1-14_13-25-21.png

bak cevabını paylaştımm

Arkadaşlar bir yöntem var..
i Tunes' indirin bilgisayara.
kurun açın foroğrafta ara var ona tıklayın ve mağaza tarafına tıklayıp istediğiniz programı yazın
örneğin:Dropbox '' bulun ve indire tıklayın apple şifrenizi istiyecek girin inicek sonra indirilen dosyalar orada indirme ikonu çıkacak ona tıklayıp indirmeyi duraklatın sonra telefonda appstore'yi açın indirme butonu yerine bulut işareti çıkacak ona tıklayın ORADA bu sürüm ios 8 ama uygun sürümü var indirilsin mi? diye soracak orada iptal ve indir var indiri seçin telefondan sonra iniyor YARDIMCI OLDUYSAM TEŞEKKÜR EDERİM sorununuz varsa 05360521719 olan numaraya whatsapptan bana mesaj atabilirsiniz..Eki Görüntüle 209819
Eki Görüntüle 209814

bak cevabını paylaştımm

Tam ben yazacaktım :D

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı