iPhone 5'e iOS 12 veya üstü yüklenir mi?

looking4toprak

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci:İntel İ5 12400F Ekran Kartı:Asus Dual Rtx 4060 8GB Anakart:Asus Prime H610M K D-4 RAM:2x8GB Corsair SSD:Adata Legend 700 512GB Psu:650W 80+ Kasa Dahili Güç Kaynağı Kasa: FSP Klavye:Razer Ornata V3 Mouse:Razer Basilisk V3 Pro Kulaklık:Rampage RM K90
iPhone 5’e iOS 12 veya üstü yüklemek bir şekilde mümkün mü?

Sorunu kavrayamadım ama; Mükemmel oyunlar dışında ortalama oyunları oynayabilirsin. Son çıkan uygulamaları ve oyunları rüyanda görme imkanın var. İnstagramda yeni özellikler falan olmaz. Sonra dokunmatikte bi sıkıntı yok, avuca giriyor, kavgada quarejma gibi sallasan net beyin kanaması. Sonra google falan indircem diyosan yer imi olarak koyabilirsin. Ya bunlar yeni kullanıcıysan, eskiysen az çok biliyorsundur :D. Dert etme dostum, mutluluk gülüşünde saklı.

Sorunu kavrayamadım ama; mükemmel oyunlar dışında ortalama oyunları oynayabilirsin. Son çıkan uygulamaları ve oyunları rüyanda görme imkanın var. Instagram'da yeni özellikler falan olmaz. Sonra dokunmatikte bir sıkıntı yok, avuca giriyor, kavgada quarejma gibi sallasan net beyin kanaması. Sonra Google falan indireceğim diyorsan yerimi olarak koyabilirsin. Ya bunlar yeni kullanıcıysan, eskiysen az çok biliyorsundur :D. Dert etme dostum, mutluluk gülüşünde saklı.

:D

Geri
Yukarı