iPhone 4s alınır mı?

453482

Hectopat
Makaleler
17
Yer
Türkiye, Ankara
Merhaba,

iPhone 4s alınır mı? İnternette çoğu kişi hiçbir şey inmiyor demiş ama eski sürümlerini yüklenebiliyor sanırım. Sizce alınır mı, yoksa daha iyi bir cihaz mı alınmalı?

Eski telefonum iPhone 4'e sahibim. 4s ile çok bir farkı yoksa alınmaz. Aşırı kasıyor bütçeni arttırıp daha güzel bir telefon almanı öneririm. Paran boşuna gider. Youtube üzerinden video izlerken falan çok acı çekiyorsun. Oyunların hiçbirini oynatmıyor.

50 TL'ye nostalji için alınır. Başka türlü alınmaz.
Yani bende biraz nostalaji yapmak için alacağım.
5S kullanıyorum ve 5S'in bile bütçe çok kısıtlı olmadığı sürece alınmaması gerek. Tavsiye etmem.
Eski telefonum iPhone 4'e sahibim. 4s ile çok bir farkı yoksa alınmaz. Aşırı kasıyor bütçeni arttırıp daha güzel bir telefon almanı öneririm. Paran boşuna gider. Youtube üzerinden video izlerken falan çok acı çekiyorsun. Oyunların hiçbirini oynatmıyor.
Tamam çok teşekkür ederim : )

Yani bende biraz nostalaji yapmak için alacağım.

Aldığınız hevese değmez. 1 sene boyunca 4S kullandım. Cidden nostaljisi falan kalmamış bu işin. Konuşurum ve video izlerim diyordum. Konuşma konusunda sıkıntı yaratıyor zaten. Eğer elinle her tarafını kapatırsan çekmiyor. Üst taraf olması lazım. Orayı elinle kapatınca çekmiyor. Video izliyordum. 1080P'ye aldığım an 80 derece falan oluyordu. Zaten bir şey yüklenmiyor. Jailbreak ile yüklerim dedim. Kastığı için onu da yapamıyorum. Jailbreak ile gelen uygulama kasıyor. Paradoksa girmiştim.

Aldığınız hevese değmez. 1 sene boyunca 4S kullandım. Cidden nostaljisi falan kalmamış bu işin. Konuşurum ve video izlerim diyordum. Konuşma konusunda sıkıntı yaratıyor zaten. Eğer elinle her tarafını kapatırsan çekmiyor. Üst taraf olması lazım. Orayı elinle kapatınca çekmiyor. Video izliyordum. 1080P'ye aldığım an 80 derece falan oluyordu. Zaten bir şey yüklenmiyor. Jailbreak ile yüklerim dedim. Kastığı için onu da yapamıyorum. Jailbreak ile gelen uygulama kasıyor. Paradoksa girmiştim.
Kendi yazıma ısınma sorununu eklemeyi de unutmuşum. Aşırı ısınıyor telefon. Zamanında buzdolabına koyuyordum hızlı soğusun diye.

Şu an aktif olarak kullanmaktayım. Sorunlarını teker teker yazacağım. Çoğu oyun inmiyor, oyunlar inse bile ya ilk dakikalarda ya da yirmi dakika içerisinde oyundan atıyor. Youtube üzerinden video izlemek işkence. Otuz dakikalık videoları yüksek çözünürlükte izlerseniz uygulama kendini kapatıyor. Çoğu uygulama indirilemiyor. Sanırım aktif sosyal medya platformlarından tek destek sağlayan WhatsApp. Safari' de gezinirken bir anda uygulamadan atabiliyor. İyi taraflarına bakacaksak telefon bu kadar yıl geçmesine rağmen sağlam. Kamera konusunda tek bir sıkıntı yaşamadım. Genel olarak eski cihazlardaki gibi kamerası donmuyor ya da yavaşlamıyor. Bana kalırsa sadece arama yapmak basit işlerde kullanmak istiyorsanız alınabilir. Geri kalan durumlarda alınmamalı. Telefonla ilgili bir probleminiz olursa hala aktif kullanan biri olarak yardım edebilirim.

Geri
Yukarı