iPhone 4S alınır mı?

kvrnosman

Hectopat
Arkadaşlar, ASUS ZenFone 2 kullanıyordum ama ekranı kırık ve dokunmatiği çok iyi çalışmıyor, ben de yeni telefon alayım dedim ve dün gezinirken GittiGidiyor'da yenilenmiş iPhone 4S gördüm 250 TL bence çok ucuz yorumlara falan baktım iyi, faturalı falan her şeyi tam sizce alınır mı?

Telefonda çok oyun oynamam, girdiğim uygulamalar;
Netflix.
YouTube.
Instagram.
WhatsApp.
Telegram.

Cihaz iOS 9.3'e kadar destekliyor.

Hocam iOS 9 da o uygulamaları imkanı yok indiremessiniz. En az iOS 10 gerekiyor. Hem 250 TL o telefona vereceğinize 1500 TL altında 2021 model Android telefonlar var onlara yönelin.

Ayrıca 10 yıllık bir cihaza para verilmez.

10 senelik telefon.

1626781265350.png

Nereden baksanız alınmaz.

Arkadaşlar, ASUS ZenFone 2 kullanıyordum ama ekranı kırık ve dokunmatiği çok iyi çalışmıyor, ben de yeni telefon alayım dedim ve dün gezinirken GittiGidiyor'da yenilenmiş iPhone 4S gördüm 250 TL bence çok ucuz yorumlara falan baktım iyi, faturalı falan her şeyi tam sizce alınır mı?

Telefonda çok oyun oynamam, girdiğim uygulamalar;
Netflix.
YouTube.
Instagram.
WhatsApp.
Telegram.

Cihaz iOS 9.3'e kadar destekliyor.

Benim yıllar önce kullandığım iPhone 4S bir süreden sonra sistem güncellemeleri yüzünden depolama alanı doluyor ve bir şey yüklenmiyor. Diğer uygulamaları denemedim ama WhatsApp daha güncel sürüm istiyor ve açılmıyor. Sonuç olarak alınmaz.
Hocam 250 TL ucuz ama ama telefon aşırı kasar, belki uygulamaları bile indiremezsiniz. Bence 1200 TL'ye iPhone 6S alın daha iyi bu uygulamaları sorunsuz açar. GittiGidiyor'da indirimde şu an bence almalısınız.

Tavsiye ediyorum 6S'i.

Instagram, Facebook, WhatsApp gibi uygulamaların eski sürümlerini yükleyip kullanabilirsin.
Ama bütçeniz varsa iPhone SE 2016 almanız daha mantlıklı.

Geri
Yukarı