İphone 4S almalı mıyım ?

1400 tl bu bunun 16 gb liği ne kadardır? Vatanda yok sanırım teknosa veya gold da bulabilirmiyim? Pardon bu 1500 liraymış 16 GB 1400 tl fakat o kadar bütçem yok en fazla 1200 tl çıkabilirim.

Temizinden 2.El iPhone 5 alabilirsni bende senin gibiyim o fiyatlarda alacağım bende iPhone 5 2.el. Fakat beyaz al siyahda boya çok çabuk dökülüyor.

Ben 4 kullanıyorum bana göre çok rahat bir telefon sadece oyunlarda kasma yapıyor. Haliyle 2009'da çıkan bir telefon. 4s de çok güzel parasını hak eden bir telefon bana göre 2 yıldır hiçbir sorunla karşılaşmadım. Servis yüzü görmedi diyebilirim. Ama tabiki de teknoloji farkı var bellek farkı var. Ama bir AppStore yok dermişim. :D 4 sana gerçekten ayrı bir hava katıyor. Çok şık bir telefon ama günümüzdeki çoğu oyunu zor oynuyorsun. Aynı fiyata daha gelişmişini almak istiyorsan al. Tabi birde iTunes ile uğraşacaksın. Ama iPhone bir farklı kardeşim. Şimdiden ne alacaksan hayırlı olsun. :D

Amacım oyun oynamak değil kaliteli ve şık birşey olsun istiyorum bana önemli olan Whatsapp olması. Android de ki gibi ücretsiz uygulama mevcut mu app storede? Whatsapp ücretsiz mi mesela?

Amacım oyun oynamak değil kaliteli ve şık birşey olsun istiyorum bana önemli olan Whatsapp olması. Android de ki gibi ücretsiz uygulama mevcut mu app storede? Whatsapp ücretsiz mi mesela?

Tabiki de ücretsiz ama Android'de olduğu gibi arkada bir sarı tema ve yeşil renkler hakim değil programa. Sade ve düz bir beyaz.
Tabiki de ücretsiz uygulama var hemde çok.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı