İphone 4S Boş Yer Sorunu

Hocam iClear'ı denedim ve 700MB temizledi 4.6GB dolu şuan ama hala topladığımda max 1.3GB ve üstelik Cydia'da sadece en fazla max 1GB yiyor. :( Şimdi dediğiniz programa bakıyorum. :)
Azimle kalan kısmıda temizlersiniz ben buralardayım beni etiketlemeniz yeterli konuya. :)

Hocam telefonu sıfırlamak istiyorum. Telefondaki fotoğraf ve wp konuşmalarını nasıl yedekleyebilirim ? Nereye atmam yada kaydetmem gerekli. :(
Fotoğrafları iTools ile alabilirsiniz kullanımı basittir, hatırladığım kadarıyla whatsapp kendi yedekliyor konuşmaları. WhatsApp'ı açtığınızda ayarlar kısmına gelip sohbetleri email le gönder seçeneği var ama tam emin değilim.

Fotoğrafları iTools ile alabilirsiniz kullanımı basittir, hatırladığım kadarıyla whatsapp kendi yedekliyor konuşmaları. WhatsApp'ı açtığınızda ayarlar kısmına gelip sohbetleri email le gönder seçeneği var ama tam emin değilim.
Peki hocam telefonu sıfırladığımda WP durumum eskisimi oluyor yoksa yenileniyor mu ?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı