iPhone 4S Hala Alınır mı?

• Konuyu başlatan Erdoğan Togay
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 959
E

Erdoğan Togay

Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar. Şuan Asus Zenfone 6 kullanıyorum ve ekran büyüklüğünden sıkıldım. Fazla param yok, 4S düşünüyorum. Kullanacaklarım müzik, fotoğraf, Facebook, Snapchat, Instagram, Clash of Clans ve Clash Royale. Yeter mi bana? Açıkçası iOS hoşuma gidiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
4S vereceğiniz para israftan öteye geçmez bana kalırsa. En kötü ihtimal 5S diyorum Iphone cephesinden. Bende büyük ekrandan sıkıldığımdan dolayı Iphone SE'ye geçmeyi düşünüyorum mesela.

4sin ekran solukluğunu görsen asla almak istemezsin. Kamerası da o kadar iyi değil. Oyun oynayan birisin ve küçük ve soluk ekran istemezsin gibi geliyor bana. Samsungun 2016 J serisi 4Sin yanında Ferrari gibi kalır.

4S bana sorarsan hiçbir zaman alınmamalıydı şimdi ise hayli hayli alınmaz özellikle Zenfone 6 dan sonra kullanırsanız işkence çekeceksiniz.

Alacaksan 5 ve üzerini düşün ki 5 bile artık çok sınırda 64 Bit işlemciye sahip olmadığından dolayı. 4S devri bitti artık.

iPhone 5s 1300 liraya düştü sanırım vatan bilgisayarda. Bakmanı tavsiye ederim. 4s eski teknoloji ürünü onun yerine s3 Neo alsan bile olur. Hatta 5s bile bu saatten sonra biraz eski kalıyor. Tekrardan android işletim sistemli uygun fiyatlı bir cihaz bakmanı tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı