iPhone 4S hala alınır mı ?

Ahmet6987

Hectopat
Daha fazla  
iPhone 4s almayı düşünüyorum hala alınır mı ? Whatsapp, internet gibi uygulamalar için kullanılacaktır. iPhone 4 için Whatsapp desteği bitmiş diye biliyorum. Şarj ömrü ne kadar gidiyor, kullanan arkadaşlar bilgilendirebilir mi? Desteklemiyorsa 300 TL gibi ücret içinde telefon öneride bulunabilirsiniz, teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
İphone 4S' in WhatssApp desteği var. Ama bence alma. Çünkü dokunmatiği sıkıntı çıkarıyor. Şarj ömrü de 1 günü ucu ucuna tamamlıyor denilebilir.:LOL: Ios 9.3.5 üstünü desteklemiyor. Neyse, bence Android yüklü bir telefon al. Ios alınmaya değmez.

Son düzenleme:
Yetersiz bir cihaz, androide yönelmenizi öneririm fakat bütçeyi biraz yukarı taşırsanız telefon kullanım ömrü açısından daha yararlı olacaktır. Arkadaşın da dediği gibi pek tavsiye edilebilecek bir telefon yok 300 TL'ye.

Ben ıphone 4s kullanıyorum 2013 yılı başlarında aldım hala kullanıyorum hiçbir sıkıntısı yok sadece şarj biraz sıkıntı çok kullanıldığında günde 2-3 defa şarj etmem gerekiyor

İdare etsin diye şimdilik almayı düşünüyordum WhatsApp desteği iPhone 4 için bitmiş 9.3.5 yüklü olması gerekiyormuş desteği her an bitebilir WhatsApp için onun için biraz daha bekleyip iyi cihaz almayı düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı