İPhone 4S hala alınır mı ?

• Konuyu başlatan Black
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 28
  • Görüntüleme 16B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Samsung Mini cihazlar öyle çok büyük ekranlı değil aslında.Mesela S4 mini(4.3 inch) ile İphone 5'i yan yana koyduk boyları hemen hemen aynıydı.Daha güncel olması yönünden S5 mini alınır diyorum.

Sürekli veri bağlantısı açık olursa 2-3 saate şarjı bitirebilirsin hadi 4 olsun :) bilmiyorum Wp'ye bakış açın nasıl bence bir göz gezdirebilirsin. Orta segmentte Android tarafında cidden güzel cihazlar var. Casper'in cihazları falan bence çok fazla seçenek var iyi düşünmelisin.

Asus Zenfone 5, Asus Zenfone 6 alınabilir. Kullananların yorumlarını okuduğumda çoğu kullanıcı memnun olduğunu söylüyor. Eğer beklenebilirse Asus Zenfone 2 çıkacak, güzele benziyor, o da alınabilir. Ama İphone 4s'e çok sıcak bakmıyorum, çünkü kullanan arkadaşlarımın telefonlarını kullandığımda telefon bana hiç akıcı gelmiyor.

Dediğim gibi Vodafone'dan kontrat ile alacağım için Zenfone 5-6 ve Casper'ın cihazları yok. @Armo arkadaşımın dediği Galaxy S5 mini cihazı var. @Burak kar WP de uygulama azlığı çok dikkatımi çekti daha önce 5 ay Lumia 520 kullanmıştım şu an uygulama olayı hakkında bir bilgim yok.

Dediğim gibi Vodafone'dan kontrat ile alacağım için Zenfone 5-6 ve Casper'ın cihazları yok. @Armo arkadaşımın dediği Galaxy S5 mini cihazı var. @Burak kar WP de uygulama azlığı çok dikkatımi çekti daha önce 5 ay Lumia 520 kullanmıştım şu an uygulama olayı hakkında bir bilgim yok.

Kendi fikrimi söylemem gerekirse Samsung Galaxy S5 Mini almak daha mantıklı olacaktır. Cihazı gördüm, gayet güzel, kullanılabilir bir telefon. Ama fiyatı hakkında bir fikrim yok.

@Stepne fiyatı İ4S ile hemen hemen aynı fiyat.

@Stepne Verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim. :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı