iPhone 4S mi Samsung Note 3 mü ?

Kardeşim sizi iphonede çeken şey nedir gerçekten anlayamadım hadi onu geçtim en azından note 3'ün karşısına iphone 5s koyun hatta 6 koyun iphone 4s nedir yaa.

Şahsen 4s kullanıyorum ama Son zamanlarda note 3'e cok merak sardım ama hiç android kullanmadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
iPhone 4s kullanıcısıyım Stabillik veya herhangi bir sorunum yok son hız kullanabiliyorum en ufak donma yaşamıyorum telefonumda fakat 4s ile Note3'ü karşılaştırırsanız özellik ve cihaz performansı açısından Tabiki Note3 Derim. Fakat Note3'e verecek paranız varsa iPhone5s öneririm IOS işletim sistemi ve güvenlik ve stabillik olarak Note3'ten iyidir. Tabiki Bana göre O fiyata IOS tercih etmelisin fakat 4s yerine 5s :)

yıllarca android kullanmış biri olarak söylüyorum ki Android pişmanlıktır. IOS kadar rahat,stabil,güvenlikli ve kullanışlı bir işletim sistemi bulamazsın IOS ayrıcalıktır, mutluluktur :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı