Çözüldü iPhone 4S Whatsapp Ana Menüye Atıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

MrKonce

Kilopat
Yer
Edirne
Daha fazla  
Meslek
Yazılım Müh. Okumak İstiyor.
Merhaba herkese, hayırlı akşamlar.

Telefonum: İphone 4S 16GB İOS: 9.3.5

Selamlar, Whatsapp'a dün akşam gelen 2.19.40 sürümüne güncelledim ve bugün uygulamayı kullanamadım. Whatsapp'a girmeye çalışınca beni tekrar ana menüye atıyor. Uygulama arka planda açık gözüküyor ve oradan da girmeye çalışınca gene aynısı oluyor. Whatsapp'ın bir önceki sürümü yani 2.19.31'i tekrar geri kurmam gerekiyor. Bu sürümünü indirebileceğim bir site var mı?

NOT: Telefonum Jailbreakli değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorun bende de var. En azından sorunun neden kaynaklandığını öğrenmiş oldum. Gece yatarken sorun yoktu, sabah kalkınca anlattıklarının aynısı oldu. Destek maili attım ama çözüm olarak bir şey veremediler. Konuyu takipteyim.

Aynı sorun bende de var. En azından sorunun neden kaynaklandığını öğrenmiş oldum. Gece yatarken sorun yoktu, sabah kalkınca anlattıklarının aynısı oldu. Destek maili attım ama çözüm olarak bir şey veremediler. Konuyu takipteyim.

Whatsapp'a bu akşam gelen 2.19.41 güncellemesini yap!

Sorun çözüldü. Whatsapp'a dün hatadan dolayı mail atmıştım bu akşam güncelleme geldi 2.19.41 ve sorun düzeldi, teşekkürler,

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı