iPhone 5 Fabrika Ayarlarına Döndürme

hackpower77

Hectopat
Yer
Yalova
Daha fazla  
Meslek
Teknik Servis
Yurt içi 2.el iPhone 5 aldım. Fabrika ayarlarına döndürmek istiyorum. Döndürürsem nasıl bir sorunla karşılaşırım? Şifre istiyormuş sanırım. Çözüm nedir? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir sorunla karşılaşmazsın, ana kilitte şifre var ise açtıktan sonra sıfırlarken şifre istemez, sıfır iphone gibi yeniden kurarsın telefonu.

Sim kilit şifresinden bahsediyorsan telefon her açıldığında girmen lazım, şifreyi girene kadar locked sim tarzı bir yazı yazıyor.

Yurt içi 2.el iPhone 5 aldım. Fabrika ayarlarına döndürmek istiyorum. Döndürürsem nasıl bir sorunla karşılaşırım? Şifre istiyormuş sanırım. Çözüm nedir? Şimdiden teşekkürler.

İCloud hesabı size mi ait? İPhone bul devre ise saten telefonunuz fabrika ayarlarına döndüremezsiniz(IOS 7 ve üzeri), bu ayarı Genel>Ayarlar>İCloud bölümün den öncelikle kontrol edin. Saten hesap size aitse ve şifresini biliyor iseniz herhangi bir sorun ile karşılaşmazsınız. Fabrika ayarlarına dönmeden önce yedekleme yapmayı unutmayın. Buradan IMEI yada seri numarasını girip kontrol de edebilirsiniz ayrıca.

Bir sorunla karşılaşmazsın, ana kilitte şifre var ise açtıktan sonra sıfırlarken şifre istemez, sıfır iphone gibi yeniden kurarsın telefonu.

Sim kilit şifresinden bahsediyorsan telefon her açıldığında girmen lazım, şifreyi girene kadar locked sim tarzı bir yazı yazıyor.

İCloud hesabı devrede olabilir, eyer ki bilmez ise telefonu etkinleştiremez.

Cevaplar için teşekkür ederim. İcloud' tan çıkış yapmıştı aldığım kişi. Yeni üyelik aldım fakat cihazda çok sayıda daha önce kayıt yapıldığı için kabul etmedi sorunla karşılaştık. Başka bir cihazla İcould üyelik aldım. Onun telefonunda girdim. Sonra çıkış yaptım. Sonra benimkinde girdim herhangi bir sorun kalmadı. Verdiğin link için teşekkür ederim. Ayarlardan kapatmıştım. Fabrika ayarlarına döndüm herhangi bir sorunla karşılaşmadım. Tekrar teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı