iPhone 5 mi iPhone 5S mi?

• Konuyu başlatan AT7
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 491

AT7

Kilopat
Makaleler
6
Arkadaşlar şu an bütçem bu civarlar fakat 5S bile almaya zorlanabilirim fakat sizce hangisini almalıyım? Aralarında büyük bir fark var mı? Şu an iPhone 5 900 TL iPhone 5S 1400 TL o yüzden sizce ne yapmalıyım?
Ek olarak Android telefon önerisi istemiyorum gerçekten 2 senedir ömrümü yedi.

5S al daha uzun ömürlü olur diğerine göre . 5S bile artık alınmaması gereken bir telefon olmaya doğru gidiyor(eskidi artık) Bu durumda iphone 5 çok daha sıkıntılı olacaktır diye düşünüyorum

iPhone 5 almanızı önermem. Siyah renkli olanlar soyuluyor. Performans olarakta iPhone 5S 2 kat daha iyi bir cihaz.

Arkadaşlar teşekkürler fakat Apple almaya karar verdim. Şimdide yeni konu açtım tekrardan iPhone 6 mı iPhone 5S mi diye fakat aralarında çok fark var. Acaba değer mi?

Büyük ekran mı küçük ekran mı? Buna göre karar vermenizi öneririm. Performans olarak birbirine yakın cihazlar. Ama iPhone 6 5S'e göre daha güncel kalacaktır.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı