iPhone 5, Note 2, S3, One X+: Hangisi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

El Nino

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Mühendisliği
Şimdi arkadaşlar benim eskiden kalma bir Xperia Neo V'm var bu yüzden telefonu değiştirmeye karar verdim. Aklımda bulunan telefonlar:

-iPhone 5
-Note 2
-S3
-Htc One X+

Bu telefonlar arasından en verimlisi hangisidir ? Vereceğim paranın hakkını hangisi verir ?

-iPhone yazmamın nedeni iOS'un mükemmel olan stabilizasyonu. Apple'ı bu konuda tebrik etmek gerek gerçekten çok stabil çalışan bir telefon üretmişler önceki versiyonlarda olduğu gibi ve uzun yılar güncelleme kalabilmesi, retina ekranı, mükemmel kamerası yazmamın nedenlerinden biri.
-Note 2 S3'ün daha büyütülmüş ve teknik yönden geliştirilmiş bir versiyonu gibi bunu tercih etmemin nedeni S-pen özelliği, büyük ekranı iyi yönlerinden biri.
-Htc One X+ is One X'e göre teknik özellikleri artırılmış ve tasarımda ufak oynamalar yapılmış bir versiyon

Sizden istediğim bu telefonlardan hangisini tavsiye edersiniz ya da başka seçenekler olarak ne önerebilirsiniz ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçeye göre değişir. O telefonlar arasında iPhone 5 en öne çıkan telefon, sonra Note 2, sonra S3, sonra da HTC One X,

Bence en uygunu S3'dür. Ancak iPhone 5'e para verebilirim dersen neden olmasın en iyisi o.

Kardeşim para kesinlikle sorun değil ben en performanslı olan en iyi verimi verebilecek olan telefonu istiyorum.

Kardeşim para kesinlikle sorun değil ben en performanslı olan en iyi verimi verebilecek olan telefonu istiyorum.

S3 tavsiye ederim dört çekirdekli telefon. iPhone ise 2 çekirdekli. Şu an elimde S3 var, muhteşem. Bence S3 al, iPhone'a para verilmez. Recep abi olsa S3 tavsiye ederdi kesin.

Peki iPhone 5 mi S3 mü? Bence iPhone 5 çünkü iOS sıkıntıları çok olmayan bir sistemi ve stabilite anlamında mükemmel. S3 kullananlara bakıyorum, güzel telefon ama takoz gibi çok büyük. Ayrıca çok ısınıyor. Tasarım 'sıfır'. 4 çekirdek var ama GTA Vice City'de ufak takılmalar mevcut. Ayrıca iOS güncelleme anlamında 10 numara bir işletim sistemi. Android bana biraz soğuk geliyor bu yüzden. Bir de iPhone 5'deki oyun kalitesini gördükten sonra fikrim çok değişti. O nasıl bir grafiktir öyle, sanki PsVita'da oynuyormuş gibi hissettim.

S3 herkeste var be dostum. Ben bu konularda farklı olmayı severim. Dolayısıyla Note 2 öneriyorum.

iPhone 5 al bence.

Aynen S3 herkeste var ve ben farklı olsun istiyorum. Ya Note 2 ya da iPhone 5. iPhone 1 adım önde hala. Note 2 kocaman cebe sığmaz.

S3 almazsan pişman olursun, iPhone'a adam resmen 4S ile aynı özellikleri koymuş işlemci vb. Onun yerine 4S al aynı hesap, bence S3....

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı