Iphone 5 Şarj olmama sorunu

Cihazı değiştiriceğim yarın. Siyah daha şekil duruyor hem :). Bugün hat ve şarj sıkıntısından gittim tekrar orada şarj oldu gene imei denen birşey yaptılar hat atası alanlara önerim budur hat çalıştı fakat bir sıkıntı var kabloda büyük ihtimalle. Cihazı değiştirip sorunu kökten halledeceğim. Herkese yorumları için teşekkürler.

Cihaz siyah olanla değişti, Dün telefonu şarja taktım şarj olucak mı diye bir açtım pil sarı sarı dolmaya başladı dedim tamam bu sefer hallettik, açtım sonra telefonu babam bi video aç görüntü kalitesine bakalım dedi açtık şarj %1'di ama aynı zamanda doluyordu. Kısa bir süre sonra kapandı şarja taktım 5 dk sonra açmaya çalıştım açılmadı sabaha kadar şarjda durdu fakat şuan da açılmıyor. DFU MOD'u yapıcağımda denedim olmadı tam bir anlatabilir misiniz?
Prizi değiştirdim sorun düzeldi. :)
Hayır düzelmedi ilk 2 dk şarj oluyor sonra ekran açılmıyor, iphone demek dert demek ya yok böyle bir sinir kafayı yiyicem.

Iade ettim değiştirdim telefonu ama gene bir sorun var ne zaman tıklasam on/off butonuna sarı bir pil şarj oluyor ama hep kırmızı seviyede ve telefon açılmıyor. Evde mi bir sorun var ya acaba?

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı