iPhone 5c kırık cam sorunu

bepo-ms

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Telefon elimden düştü ve camı kırıldı. Ben ekranı kendim değiştirmek istiyorum ama apple yedek parça satmıyor. Yan sanayi ürünler nasıldır? Apple teknik servisinde ekranı orjinal olarak değiştirmek istesem kaç para tutar? Yan sanayi ürünlerin kalite farkı oluyor mu oluyorsa nasıl anlaşılır? Yardımcı olursanız sevinirim.

Bilgisi olan biri yok mu yaa?

Hocam telefon yeni değil. Ben İstanbul'da değilim. Teknik servis orjinal cam mı takar? Apple yedek parça üretmiyor diye biliyordum ben. Makul ücret derken ne kadar olur acaba?

Hocam telefon yeni değil. Ben İstanbul'da değilim. Teknik servis orjinal cam mı takar? Apple yedek parça üretmiyor diye biliyordum ben. Makul ücret derken ne kadar olur acaba?

Benim bildiğim bir kereye mahsus olarak kırılan camının yerine yeni bir iPhone veriyorlar yada 300 TL olması lazım değişim Zincirlikuyu veya Kanarya dakinden yaparsan yalnız.

Güncelleme: Cihazın ekranını 300-400 TL civarı bir fiyata değiştiriyorlar.
900-1000 TL civarı da cihaz değişimi yapıyorlar.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı